KBS2 gaidāmā 'Zombie Detective' pirmizrāde notiks 21. septembrī!

Filma 'Zombiju detektīvs' ir par zombiju Kimu Mū Jangu otrajā augšāmcelšanās gadā, kurš kļūst par detektīvu, kurš mēģina atrast ceļu atpakaļ pagātnē, mēģinot dzīvot kopā ar cilvēkiem.

Choi Jin Hyuk(Foto: KBS2)

Kims Mū Jangs, kuru atveido Čojs Džins Hjuks, ir zombijs, kurš pamodās ar noslēpumainu pagātni. Neatkarīgi no tā, kā viņš tiek durts un sists, viņš augšāmceļas un pieņem savu likteni, dzīvojot mūžībā. Viņš dienu un nakti sāk praktizēt veidu, kā dzīvot un sadzīvot ar cilvēku pasauli.Kamēr Parks Džo Hjuns, kurš spēlēja kā Gong Sun Ji, pētnieciskās žurnālistikas programmas rakstnieks. Viņa izrādē ienes jautrību un enerģiju, izmantojot savas apmācības metodes, tiekoties ar Kimu Mūnu. Tas skatītājiem liek gaidīt, kā viņu ķīmija izvēršas drāmas laikā.

Zombie detektīvs Choi Jin Hyuk apstiprināja pirmizrādi 21. septembrī(Foto: KBS2)

Turklāt Kvons Hva Vūns spēlēs Ča Do Hjuna un Tae Hang Ho, kā arī Lī Džongs Oks pievienosies aktieriem Lī Sung Roka un Van Veja lomā. Hvangs Bo Ra (Gong Sun Young) un Ahn Se Ha (Ahn Se Ha) Lī Tae Kjuna lomā.

Drāmas seriāla pirmizrādei bija jānotiek pagājušā gada 31. augustā, taču tā tika atlikta Covid-19 atdzimšanas dēļ. KBS tīkls uz laiku atcēla filmēšanu augusta pēdējā nedēļā, lai koncentrētos uz tā producēšanas un aktieru drošību filmēšanas laukumā.

KBS2 'Zombie Detective' ir 12 sērijas, kas tiek rādītas katru pirmdienu un otrdienu. Šis būs Choi Jin Hyuk un Park Joo Hyun jaunais ekrāna savienojums pārī mazajā ekrānā.

Choi Jin Hyuk nesen pabeidza savu lomu asa sižeta drāmā “Rugal”, savukārt Parks Džo Hjuns parādījās Netflix seriālā “Extracurricular”.

Skaties treileri šeit: