Vai esat sajūsmā par vēl vienu Wooga Squad brīdi?

Wooga komanda(Foto: Park Seo Joon oficiālais Instagram konts)

Mums jums ir labas ziņas!

Pēc drāmas un filmu projektiem Parks Seo Džons atkal tiksies ar savu visdārgāko draugu Čoju Vū Siku jaunajā “Youn's Kitchen” sezonā.

Oktobrī tika paziņots, ka skatītākā realitātes programma 'Youn's Kitchen' jau bija paredzēta filmu veidošanai ārvalstīs, taču Covid 19 pandēmijas dēļ tā tika atlikta. 27. novembrī raidstacija tvN apstiprināja, ka raidījuma Youn's Kitchen 3. sezona tiks rādīta nākamā gada janvāra vidū (2021. gadā).

Minētā programma arī pievienoja jaunu dalībnieku sastāvu. Tas ir neviens cits kā Choi Woo Sik. Viņš pievienosies tādiem sākotnējiem dalībniekiem kā Youn Yeo Jung, Lee Seo Jin, Jung Yu Mi un Park Seo Joon.

“Youn's Kitchen” savu pirmo sezonu sāka 2017. gada martā, bet otrā sezona tika pārraidīta nākamā gada janvārī. Šova otrajā sezonā Parks Seo Joon pievienojās kā aktieri. Aktrise veterāne Youn Yun Jung arī meklē padomu no Lee Won iL un Hong Seok Cheon par saviem ēdieniem un attīstību, kas nepieciešama, lai uzlabotu viņas 'Youn's Kitchen'.

Programma arī filmē vietās ārpus Dienvidkorejas. Pirmā sezona tika uzņemta Gili Trawangan Indonēzijā, bet otrā sezona tika filmēta Garačiko, Spānijā. Nākamajā sezonā, ņemot vērā pandēmijas un ceļojumu protokolus, kas jāievēro, producēšana notiks tikai Dienvidkorejā, un jau ir plānots, ka tā filmēšana tiks uzsākta līdz šī gada novembra beigām.

Cilvēkiem vajadzētu arī noskatīties, ko aktieris Čoi Vū Siks cels galdā ar savām gatavošanas prasmēm un jaunajām receptēm, ko aktieri rādīs skatītājiem. Šī programma noteikti būs pilsētas tēma tās jaunajā sezonā. Skatītāji iemācīsies un izbaudīs jaunus ēdienus, lai izmēģinātu gatavošanu mājās, kā arī zvaigžņotos dalībniekus, kas stāstīs mums jautrus un aizraujošus stāstus.Park Seo Joon un Choi Woo Sik(Foto: Park Seo Joon oficiālais Instagram)

Tagad, kad tiks rādīta tā trešā sezona, skatītāji ļoti gaida realitātes šovu, jo tas būs Parka Seo Džona un viena no viņa labākajiem draugiem Čoi Vū Sika (viņi ir pazīstami ar savu patieso draudzību kā Wooga Squad) kopdarbs. kopā ar BTS elku V, Pīkboju un aktieri Parku Hjungu Siku).

Abiem jau bija arī pirmā sadarbība realitātes šovā programmā 'Vasaras brīvdienas' kopā ar savu labo draugu un aktrisi Jung Yu Mi, kas arī būs kopā ar viņiem trešajā 'Youn's Kitchen' sezonā.'Vasaras brīvdienas' ir mājas atvaļinājumu realitātes šovs par draugiem, kuri izbauda atvaļinājumu skaistā un relaksējošā vietā, lai dziedinātu savu prātu un ķermeni no pārāk liela darba. Tas tika pārraidīts pagājušā gada 17. jūlijā (2020).

Vai vēlaties redzēt Park Seo Joon un Choi Woo Sik jautros burvības mirkļus? Dalieties savās domās ar mums!

Kiltandkeeley pieder šis raksts

Autors Shai S.