Vai esat apsēsts ar K-beauty? Viena no atslēgām nevainojamai korejiešu stikla ādai ir tonālais krēms. Tas ir viens no obligātajiem elementiem jūsu aplauzuma kolekcijā. Bet, ja ir tik daudz tonālo krēmu, kurš, jūsuprāt, ir labākais no pārējiem? Nu, meitene, mēs esam tev mugurā. Šis ir mūsu iecienītāko korejiešu tonālo krēmu top 5 saraksts!

1. Etude House Double Lasting Serum Foundation

https://www.amazon.com/ETUDE-HOUSE-Double-Lasting-Foundation/dp/B01FS4WCE4?tag=kpopstarz-20Etude House ir labi pazīstama K-beauty pasaulei, un tās šķidrais tonālais krēms ir zagts! Tas ir divkāršs noturīgs tonālais krēms, kas ne tikai mitrina ādu 24 stundas, bet arī satur mitrinošu seruma kompleksu, lai sniegtu jums veselīgāku ādu. Turklāt tas viegli sver ādu un piešķir mirdzošu, rasotu apdari. Serums plus tonālais krēms vienā pudelītē? JĀ! Tas tiešām ir nozveja. Iegūstiet savu TAGAD!

2. Innisfree My Foundation

https://www.amazon.com/innisfree-foundation-2019-05-light-beige/dp/B07B85WXDD?tag=kpopstarz-20

Innisfree My Foundation sniedz iespēju izvēlēties, izvēlēties un pielāgot tonālā krēma mitruma un pārklājuma līmeni, kas ir piemērots jūsu ādai. Pirmais solis ir izvēlēties mitruma līmeni no matēta līdz daļēji matētai un mirdzošai apdarei. Otrais solis ir izvēlēties pārklājuma līmeni neatkarīgi no tā, vai tas ir dabisks, vidējs vai augsts. Pēc tam jūs varat turpināt izvēlēties perfektu toni. Tajā ir arī dabiskie Jeju minerāli, zaļās tējas sēklu eļļa un zaļā tēja, kas ir laba ādai.

3. Momonde All Stay Foundation

https://www.amazon.com/Mamonde-Stay-Foundation-Spf25-Ivort/dp/B07FXSSLGX?tag=kpopstarz-20

Momonde All Stay Foundation tiek garantēts, ka tas noturēsies uz jūsu sejas līdz pat 12 stundām, nemainot to krāsu vai padarot to tumšāku, piešķirot sejai sārti rozā mirdzumu. Tas arī lieliski pārklāj poras un grumbas. Sasaldēšanas un fiksācijas pulveris samazina kūkaino izskatu. Nevienam nepatīk kūka grims!

4. Sulwhasoo Sheer Lasting Gel Cushion

https://www.amazon.com/Sulwhasoo-Sheer-Lasting-Cushion-SPF35/dp/B07F67JV8P?tag=kpopstarz-20

Vēl viens slavens korejiešu zīmols Sulwhasoo Sheer Lasting Gel Cushion ir kūstoša gēla tekstūra, kas palīdz ādai absorbēt serumu, krēmam maigi kūstot uz ādas. Tad smiltsērkšķu ogas papildina ādas vitalitāti. Šis tonālais krēms ir sajaukts ar komponentiem, kas ir maigi ādai, un pūderis atstāj ādu vieglu un svaigu.

5. Laneige BB Cushion Whitening

https://www.amazon.com/Laneige-Cushion-Whitening-No-21-Beige/dp/B01MXW579K?tag=kpopstarz-20


Laneige BB Cushion Whitening balināšana padara ādu gaišāku! 'Whitening BB Cushion' padara ādu dzidru un gaišu ar dubultu balināšanas aprūpi, un, domājot par korejiešu zīmolu Laneige, jūs domājat par tā populāro BB spilvenu. Ikvienam patiks šis produkts, jo tas padara ādu gaišāku. Pateicoties tā dubultajai balināšanai, tas palīdz ādai izskatīties dzidrai, svaigai un spilgtai.