12. un 13. sērija “Now, We Are Breaking Up” sniedza skatītājiem emociju kalniņus, kad Song Hye Kyo, Jang Ki Yong, Choi Hee Seo un Park Hyo Joo Džo sastapās ar kāpumiem un kritumiem.

“Tagad mēs šķiramies” 12. sērija: Ha Young Eun liek saviem kolēģiem lepoties ar savu tiešsaistes modes šovu

Notiek lietas, kas nav Ha Young Eun (Dziesma Hye Kyo) labā; viņas vecāki vēlas šķirties, The One jautājumi par biznesa partnerību un cilvēki, kuri neatbalsta viņas attiecības ar Yoon Jae Guk (Jang Ki Yong).

Tagad mēs sadalām dziesmu Hye Kyo un Jang Ki Yong(Foto: SBS oficiālais Instagram)

Kamēr viņiem bija vienkāršs randiņš, Yoon Jae Guk jautāja Young Eun, vai viņa varētu ierasties ar viņu uz Parīzi un palikt tur uz visiem laikiem. Bet Jaunā Eina izvēlējās palikt cilvēkiem, ar kuriem viņa daudz pārdzīvoja.Jaunā Euna kolēģi meklēja citu darbu, jo slavens franču zīmols nespēja ar viņiem noslēgt sadarbību. Taču modes dizainere bija apņēmības pilna darīt visu Sono un viņas komandas labā. Pēc tam viņi nāca klajā ar tiešsaistes modes skati.

Parks Hyo Joo(Foto: SBS oficiālais Instagram)

Hvangs Či Sūks (Choi Hee Seo) un Ha Young Eun izvēlējās Jeon Mi Sook (Park Hyo Joo) par izrādes mūzu. Kad viņa staigāja pa skrejceļu, viņi kļuva emocionāli, redzot, ka viņu draugs darīja to, ko viņa mīlēja tāpat kā vecos laikos. Mi Sook bija pazīstama modes modele savos gados.

Choi Hee Seo(Foto: SBS oficiālais Instagram)

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Breaking up now (@nowwearebreakingup_official)

Ar visu komandas dalībnieku palīdzību modes skate noslēdzās veiksmīgi, un daudzi vietējie un ārvalstu investori izrādīja interesi par sadarbību ar Sono un The One. Ha Young Eun vēlreiz pārsteidza savus kolēģus par savu neatlaidību.

“Tagad mēs šķiramies” 13. sērija: Yoon Jae Guk un Ha Young Eun dodas uz randiņu pirms šķiršanās

Hvangs Čī Sūks un Ha Jangs Eins bija šokēti, kad Džeons Mi Sūks uzzināja, ka Kvakam So Ho ir romāns ar Seo kundzi. Chi Sook un Young Eun bija sāpīgāk redzēt, ka viņu draugs cieš vienatnē, kad viņa atklāja Kwak Soo Ho (Yoon Na Moo) romānu.

Yoon Jae Guk saņēma piedāvājumus Parīzē un lika viņam izlemt uz visiem laikiem pārdot savu fotostudiju Seulā. Lai gan viņš zināja, ka Ha Jangs Eins nebrauks viņam līdzi, viņš vēlējās aiziet ar labām atmiņām, ko lolot pirms oficiālās šķiršanās ar viņu.

JUMS VARĒTU PATĪK: 'Sniegpulkstenīte' 3. un 4. sērija: Džisū ļauj Jungam He aizbēgt, viņš sagrābj viņu par ķīlnieku

“Now, We Are Breaking Up” 12. un 13. sērija: Jang Ki Yong gatavojas šķirties ar dziesmu Hye Kyo(Foto: @nowwearebreakingup_official Instagram | SBS)

Ha Young Eun un Yoon Jae Guk devās uz randiņu un pavadīja vairāk laika kopā. Tikmēr kāds pazīstams zīmols no Parīzes vēlējās pieņemt darbā Ha Young Eun, jo viņi redzēja viņas potenciālu pēc tiešsaistes modes skates.

“Now, We Are Breaking Up” 12. un 13. sērija: Jang Ki Jongs gatavojas šķirties ar dziesmu Hye Kyo(Foto: @nowwearebreakingup_official Instagram | SBS)

Vai šī būs iespēja Ha Young Eun beidzot doties kopā ar Jae Guk uz Parīzi? Paziņojiet mums komentāros!

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ TO palaidāt garām: 'Tagad mēs šķiramies' 11. sērija: dziesma Hye Kyo vēlas šķirties ar Jang Ki Yong + 12. sērija tiks pārraidīta nākamnedēļ

Lai iegūtu vairāk korejiešu drāmu atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.