Aģentūra Descendants of the Sun aktrise Song Hye Kyo izplatījusi paziņojumu par aktrises vecās mājas pārdošanu ar bijušo dzīvesbiedri Song Joong Ki.

Internetā sāka izplatīties ziņojumi par bijušā pāra mājas pārdošanu, apgalvojot, ka Song Hye Kyo pārdod bijušā pāra kādreizējo medusmēneša māju. Tiek ziņots, ka minētā māja atrodas dzīvojamo māju kompleksā Samseong-dong, Seulā, un tiek pārdota par 8,2 miljardiem Korejas vonu jeb aptuveni 6 736 500,90 USD.

Ziņojumos arī tika apgalvots, ka īpašums tika pārdots par zemāku cenu nekā sākotnējā summa, ņemot vērā, ka tas atrodas vienā no ekskluzīvākajiem Seulas rajoniem. Hye Kyo esot steidzies pārdot īpašumu.7. aprīlī Song Hye Kyo aģentūra izdeva precizējumu attiecībā uz iepriekš minētajiem ziņojumiem. Viņi apgalvoja, ka ir diezgan neapmierinoši, ka tiek ziņots par dezinformāciju par aktrises personīgo dzīvi. Pārstāvis šīs ziņas skaidri noliedza un sacīja, ka īpašums Samseondongā jau bija izlikts pārdošanā vairāk nekā pirms gada.

“Tā nav taisnība, ka viņa steidzas pārdot māju. Tas jau tika pārdots pirms gada. Ir muļķīgi, ka rodas šādas baumas un pārpratumi, it īpaši vēlāk.

Tika arī ziņots, ka Song Joong Ki plāno nojaukt citu pāra īpašumu Jongsangu. Arī aktrises pārstāvji par šo jautājumu atbildēja, ka Song Hye Kyo nekad nav pat dzīvojis šajā mājā. Tomēr mediji par to ziņo tā, it kā tās būtu viņas mājas.

Saistībā ar ziņām bijušais pāris Song Hye Kyo un Song Joong Ki nolēma izbeigt savu laulību un iesniedza šķiršanās pieteikumu 2019. gada jūnijā, gandrīz divus gadus pēc tam, kad 2017. gada oktobrī viņi bija saistīti.