SBS ir ļāvis mums piedzīvot episkās izrādes filmā “Alise”, izmantojot savu tikko izlaisto aizkulišu video!

SBS drāma Alise aizved mūs uz viņu aizkulisēm(Foto: SBS)

SBS vēlas, lai mēs pieredzētu, kas notiek aiz kamerām, kad viņi izlaida jauno drāmas aizkulišu video. Videoklipā Džo Vons, Čoi Vons Jangs un Kims Sang Ho praktizēja savas darbības ainu ar ieročiem kā rekvizītus pie ezera. Džo Vons tika pieslēgts rokudzelžos pie staba, un viņš izmisīgi lūdz, lai Kims Sang Ho netuvojas bīstamajam Čoi Vonam Jangam.

Nākamajā ainā mēs redzam Kimu Sang Ho nākam, lai atbrīvotu Džo Vonu no rokudzelža. Kima Sang Ho aktiermeistarības bija lieliskas, kad viņš lieliski iemūžina sava varoņa kustības.SBS drāma Alise aizved mūs uz viņu aizkulisēm(Foto: SBS) (Foto: SBS) (Foto: SBS)

Džo Vons un Čoi Vons Jangs piedzīvo nelielus rekvizītu darbības traucējumus apšaudes ainā, kad Džo Vona ierocis saplīst viņa rokās un Čoi Von Jangs izšauj novēloti. Lai gan ar dažām grūtībām, galu galā abi aktieri palika profesionāli un veiksmīgi pilnveidoja savas ainas.

Pārejot uz nākamo ainu, mēs redzam Kimu Hī Sunu, kura skatās uz Jin Gyeom māti Park Sun Young, un viņa atklāj patiesību. Šī aina ir nedaudz nopietna un spraiga, tomēr abi aktieri turpina jokot un izklaidēties, tiklīdz kameras izslēdzas.

Džo Vona jokojot paziņoja, ka Kima Hī Suna izklausījās tā, it kā viņa repo, izpildot savas rindas. Savukārt Kima Hī Suna skatījās uz savu fotogrāfiju un sacīja: “Viņa izskatās tik skaista. Skaistākā visā pasaulē.' Abas zvaigznes spēja padarīt apkārtni enerģisku un dzīvespriecīgu.

(Foto: SBS)

Pēdējā videoklipā redzamā aina ir automašīnas sprādziena aina. Šī ir bīstama aina, tāpēc viņiem bija jāizmanto profesionāli kaskadieri un avārijas manekeni, kas bija tērpti, lai izskatītos kā drāmas galvenais varonis. Aktieri bija pārsteigti un satriekti, vērojot trikus un sprādzienus, un, kad ir pienācis laiks atnākt un nospēlēt savu ainu, viņi bez vilcināšanās automātiski ienirt.

Tomēr šī aina ir asa sižeta aina, kurā ir iekļauti jauki mirkļi, kad Džo Vons mēģina atsist roku pret logu, un tas nejauši satrieca Kimu Hī Sunu iekšā.

Nepalaidiet garām viņu jautros mirkļus tikko iznākušajā aizkulišu video un noskatieties klipu zemāk!

“Alise” ir drāma par ceļojumu laikā, kas stāsta par vīrieti un sievieti, kuri tika šķirti nāves dēļ, bet kuriem kā burvis tika dota iespēja vēlreiz satikties.

Parks Jin Gyeom (Džo Vons) ir bezemocionāls vīrietis, kurš strādā par detektīvu un meklē savas mātes slepkavu. Izmeklējot vienu noslēpumainu lietu, viņš atklāja, ka ceļotāji laikā pastāv. Šie laika ceļotāji varēja no nākotnes pārcelties uz mūsdienām caur telpu, ko sauc par 'Alisi'.

Šajā laikā Park Jin Gyeom atkal satiekas Yoon Tae Yi (Kim Hee Sun), kurš nomira pagātnē. Viņš ir stingri pārliecināts, ka viņu atkalapvienošanos ir atnesis liktenis. Yoon Tae Yi ir gudrs un ģeniāls fiziķis, kuram pieder laika ceļošanas atslēga.