Neviens nevar apturēt Shin Hye Sun un Kim Jung Hyun demonstrē savu humoristisko un pārsteidzošo tandēmu drāmā 'Mr.Queen'!

Karalienes kungs(Foto: Medium.com)

29. decembrī tvN izlaida vēl vienu notiekošās drāmas 'Mr.Queen' aizkulišu video.

Videoklips aizsākās ainā ar Kimu Jungu Hjunu, Seo In Ah, Yoo Min Kyu un Lee Jae Won, kuri cīnās, lai noturētu smieklus par Lī Dže Vona aktiermākslas improvizācijām. Četri varoņi nevar noteikt, kā viņi var atturēt sevi no smiekliem savas nopietnās tikšanās laikā. Pēc dažiem uzņemšanas viņiem beidzot izdevās pabeigt uzņemšanu ar smaidu uz lūpām.Karalienes kungs(Foto: ekrānuzņēmums no tvN oficiālā Youtube kanāla)

Tikmēr nākamajā klipā Seol In Ah ir kopā ar Shin Hye Sun, kurš piedzīvoja intensīvu konfrontāciju. Pēc tam abi plosās par to, ka tik ļoti iegrimuši aktiermākslā. Viņi notikuma vietā notiek naktī. Atrodoties pārtraukumā, abas dāmas izskatās izmisušas un vīlušās, ka nevar redzēt mēnesi no savas vietas. Šīns Hajs Suns jokojot stāsta Seol In Ah, 'Mēness ir pazudis, jo tu šovakar esi pārāk skaista.' un viņi beidza kopā smieties.

Karalienes kungs(Foto: ekrānuzņēmums no tvN oficiālā Youtube kanāla)

Nākamajā ainā Shin Hye Sun un Seol In Ah ir redzami mēģina savus scenārijus un mēģina jokot apkārt, kamēr darbinieki ir aizņemti ar komplekta labošanu. Viņi abi valkā skaistus hanbokus, kas parāda viņu dabisko korejiešu skaistumu. Viņu nopietnās attiecības drāmas laikā atšķiras no šiem aizkulišu kadriem, jo ​​viņi var redzēt, ka viņi bauda viens otra sabiedrību darba laikā.

Nākamā vieta ir pils virtuvē, kur Šīna Hje Suna enerģiski demonstrē savas neticamās gatavošanas prasmes. Viņa ir redzama turam rokās nazi un ātri griežam dārzeņus, acis nemirkšķinot, kas darbiniekiem lika smieties. Nākamais triks viņai ir jāveic stafete, izmantojot priekšā esošos dārzeņus, kas viņai izdevās ļoti vienkārši un iespaidīgi. Producenta darbiniekiem patika arī Šīna Hje Suna aktierspēle.

Pēdējos klipus Shin Hye Sun cītīgi mēģina savas zemūdens ainas. Pēc kondicionēšanas ūdenī Kima Junga Hjuna pievienojās viņai, kura nekavējoties gatavojās doties zem baseina, kamēr viņa ķermenis bija noslīcis ūdenī, Šins Hajs Suns jautri spēlējās ar saviem matiem.

Karalienes kungs(Foto: ekrānuzņēmums no tvN oficiālā Youtube kanāla)

Dažas minūtes pēc viņu mēģinājumiem Šins Hajs Suns sacīja: 'Viņš ir tik spēcīgs, es nedomāju, ka So Jongam būs vajadzīgs dubults triks šai ainai.' un tad Kims Jungs Hjuns viņai komentēja (attiecībā uz sarežģītu zemūdens ainu) 'Vai jūs to filmējat, vienkārši dariet man zināmu, ja jums ir nepieciešama mana palīdzība.' jokojot teica, lai pārliecinātos, ka Šīna Hje Suna kompliments ir ierakstīts kamerā.

'Mr.Queen' ir saņēmis lielu uzmanību par savu apbrīnojamo sižetu, un aktieri, īpaši Šīns Hajs Suns un Kims Jungs Hjuns, tiek slavēti par tēlojumu. Viņi piešķir taisnīgumu saviem varoņiem, parādot ļoti atšķirīgas personas uz ekrāna. Abiem varoņiem ir arī lieliska ķīmija, ko skatītāji mīl, un skatītāji izbauda viņu komiskās puses.

Video var noskatīties šeit!

Drāmu 'Mr.Queen' varēs noskatīties katru sestdienu un svētdienu pulksten 21 (KST).

Vai jūs jau esat sajūsmā par vēl vienu fantāzijas vēsturisku drāmu? Dalieties savos komentāros ar mums!

Lai uzzinātu vairāk par K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumiem un atjauninājumiem, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins