K-drāmas aktieris Seo In Guk uzvarēja savā fantāzijas un romantiskā seriāla “Nosodījums tavā rīcībā” finālā.

Kā mākslinieks, kurš gadiem ilgi strādā izklaides industrijā, cik patiesībā Seo In Guk nopelna katrā viņa realizētajā projektā.

SEO Guka pazemīgajos pirmsākumos šovbiznesā

Seo In Guk, kas pazīstams ar savu apbrīnojamo aktiermākslu, arī izceļas ar mūzikas producēšanu un ar savām dziedāšanas spējām valdzina pūļus. Savu karjeru viņš sāka, pievienojoties slavenajam talantu konkursam Superstar K 2009. gadā.SEO In Guk(Foto: Story J Instagram konts)

Seo In Guk šovbiznesa pasaulē ienāca 22 gadu vecumā. Kurš gan varēja uzminēt, ka puisis no Ulsanas Dienvidkorejā tiks atzīts par vienu no K-Entertainment industrijas multitalantīgajiem māksliniekiem.

SEO In Guk(Foto: Story J Instagram konts)

Filmas “Atbilde 1997” zvaigzne nāca no ģimenes ar zemiem ienākumiem. Savu interesi un aizraušanos ar mūziku viņš atklāja jau desmit gadu vecumā. Seo In Guk sāka pilnveidot savas prasmes, uzstājoties savai ģimenei un piedaloties dažādās skolas aktivitātēs. Vēlāk viņš ieguva specialitāti koledžā, kas atbilst viņa mīlestībai pret mūziku.

Gadījumā, ja jūs to palaidāt garām:4 korejiešu slavenības, kuras gudri iztērēja savu bagātību savas ģimenes laimei

Aizraušanās ar mūziku un aktiermākslu

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja 서인국 Seo In Guk (@seo_cccc)

Ar Seo In Guk apņēmību piepildīt savu sapni viņš piedalījās Mnet dziedāšanas konkursā Superstar K un ieguva galveno balvu. Kopš tā laika viņš jau ir saņēmis daudzus projektus nozarē. Sākot ar mūzikliem, televīzijas šoviem un līdz brīdim, kad 2012. gadā debitēja aktiermākslā drāmā “Love Rain”. Tajā pašā gadā Seo In Guk kopā ar Apink Eunji ieguva savu pirmo galveno lomu skolas romantikas seriālā “Reply 1997”.

SEO In Guk(Foto: tvN oficiālais Instagram)

Kopš Seo In Guk iesaistījās aktiermākslā, viņš arī turpināja atklāt lietas un varēja parādīt vairāk savu talantu. Drāmām un filmām turpinoties, Seo In Guk ar savu smago darbu sāka pelnīt vairāk naudas.

SEO Gukā pašreizējā neto vērtība un viņa ietekme K-Drama ainā

Saskaņā ar abtc datiem, uzņēmuma Seo In Guk aplēstā tīrā vērtība 2021. gadam ir 4 miljoni USD. Viņa dziedātāja un aktiera karjeras projekti sniedza lielu ieguldījumu viņa ieņēmumos.

Cauruļvads(Foto: littlebig_pic Oficiālā Instagram)

Kopš 2018. gada viņš ir bijis pārtraukumā, un tikai 2021. gadā atgriezās šajā nozarē. Seo In Guk šo gadu sagaidīja ar jaunu seriālu “Doom at Your Service” un asa sižeta filmu “Pipeline”.

SEO In Guk un Park Bo Young(Foto: tvN oficiālais Instagram)

Apliecinot savu ietekmi, Seo In Guk un Park Bo Young drāma “Doom at your service” ir pārdota vairāk nekā 150 valstīs pirms tās pārraidīšanas 2021. gada maijā un tās laikā. Tā ir arī atzīta par populārāko K drāmu piecās lielākajās valstīs. piemēram, ASV, Francija, Brazīlija, Meksika un Indija.

Tikmēr Seo In Guk tagad diskutē par galveno lomu filmā a uz tīmekļa filmām balstīta drāma 'Skaistais vīrietis — piezīme par gadījumu'.

Jums varētu patikt arī: 'Nolemtība jūsu rīcībā' atzīta par vispopulārāko drāmu ASV, Brazīlijā, Francijā, Meksikā un Indijā

Ko jūs varat teikt par Seo In Guk kā mākslinieka ceļojumu? Dalieties savās domās ar mums komentāros!

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.