Kim, I On veiksmīgi debitēja MBC seriālā 'The Red Sleeve Cuff'. Savā nesenajā intervijā iesācēju aktrise dalījās, kā bija strādāt ar drāmas galvenajām zvaigznēm Lī Džunju un Lī Se Jangu.

Kāpēc “Red Sleeve Cuff” ir īpaša Kim I On?

Savā pirmajā drāmas intervijā, kas publicēta pagājušā gada 9. janvārī, jaunā aktrise Kima I Ona atklāj savu pieredzi, strādājot pie savas pirmās drāmas. Pēc viņas teiktā, “The Red Sleeve Cuff” viņai ir īpaša, jo tā iezīmēja viņas debiju aktiermākslā, kā arī tas ir seriāls, kas pārsteidza sabiedrību.

Kim I On(Foto: Kim I On Instagram)

Kims I Ons atveidoja Ji Sanas (Lee Junho) māsas princeses Čungjonas lomu. Tas bija tāds darbs, ko viņa ļoti vēlējās darīt, un viņa priecājās par iespēju darboties projektā un satikties ar lieliskiem aktieriem. Viņa piebilda, ka drāmai jau bija vieta viņas sirdī un tā lolos visas atmiņas, kas viņai radās tās filmēšanas laikā.Kim I On(Foto: Kim I On Instagram)

Viņa atzina, ka viņai bija jautri, pirmo reizi aplūkojot scenāriju, un jau iztēlojās, kā Lī Džunju un Lī Se Jangs pievienos stāstam jautrību. Kad Kim I On beidzot sāka filmēties, viņa atklāja, cik laba un pozitīva atmosfēra valdīja filmēšanas laukumā. Viņa bija pateicīga arī režisoram Lī Džunju un Lī Se Jangam par viņu vadīšanu visas sērijas garumā.

Pēc viņas teiktā, režisore drāmā ļāvusi viņai izpausties pašai savu aktierspēli, un arī filmēšanas laikā uz vietas tika pievienotas daudzas rindas. Viņa arī lepojas dalīties ar draudzīgo atmosfēru, kas vienmēr valda filmēšanas laukumā.

JUMS VARĒTU PATĪK: Lī Min Ji stāsta par savu pieredzi, strādājot MBC 'The Red Sleeve Cuff' + dalās savā jaunatklātajā draudzībā ar Lī Se Jangu

Kimam I patika strādāt ar Lī Džunju un Lī Se Jangu

Stāstot par savu pieredzi darbā ar drāmas galvenajām zvaigznēm Lī Džunju un Lī Se Jangu, Kima I Ona sacīja: “Filmēšanas starplaikos vienmēr var dzirdēt režisora ​​skaļos smieklus. Lee Se Young un Lee Junho par mani ļoti rūpējās. Se Young ir laba personība un nebaidās būt viņa pati. Viņa arī daudz smējās filmēšanas laukumā.

Sarkanā piedurkņu aproce - Lī Džunju un Lī Se Jangs(Foto: MBC oficiālais Instagram)

Jaunā aktrise piebilda: “Lī Džunju ne tikai labi pārvalda kameru, bet arī ir jauks aiz objektīva. Viņš dažreiz man jautā: 'Princese, vai tu ēdi?' un viņiem arī patika spēlēt Cham-Cham-Cham spēli un ik pa laikam pajokot.

Kim I On teica, ka gan Lī Džunju, gan Lī Se Jangs ir ļoti rotaļīgi un 2PM dalībnieks darbā izspēlē daudz palaidnību.

Lee Se Young un Lee Junho / The Red Sleeve Cuff still(Foto: MBC oficiālais Instagram)
Lee Se Young un Lee Junho / The Red Sleeve Cuff still

Kims I Ons dzimis 2004. gadā un šobrīd mācās Anyangas mākslas vidusskolā. Viņa debitēja drāmā filmā “The Red Sleeve Cuff” un bija satriekta ar mīlestību un atbalstu, ko viņa pastāvīgi saņem no ģimenes, draugiem un skatītājiem. Viņa atklāja, ka pēc parādīšanās drāmā viņas sociālo mediju sekotāju skaits ir palielinājies.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: “The Red Sleeve Cuff” pārspēj “Now, We Are Breaking Up”, ieņem pirmo vietu Taivānas lielākajā OTT platformā divus mēnešus pēc kārtas.

Ko jūs varat teikt par Kim I On sniegumu filmā 'The Red Sleeve Cuff'? Dalieties savos komentāros ar mums!

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.