“Rītdienas” 7. sērijā visa elle atraisās, jo SF9 Rowoon, Kim Hee Sun, Yun Ji On un pārējās Džumandeunas komandas saskaras ar milzīgu sistēmas uzliesmojumu.

Džumandeungā valda haoss pēc tam, kad vīruss ir nodarījis postu, paralizējot viņu darbību. Neskatoties uz to, Riska vadības komandai joprojām ir jāveic cits uzdevums.

“Rīt” 7. sērijas kopsavilkums: Haotiskā intervija

rīt(Foto: MBC)

7. sērija ar nosaukumu “Cietums bez restēm” “Rīt” ir veltīta mīlestībai pret sevi un tam, kā cilvēks sevi uztver.Trio, kuru vadīja Goo Ryeon (Kim Hee Sun), Choi Joon Woong (Rowoon) un Im Ryung Goo (Yun Ji On), turpināja savu misiju, neskatoties uz tehniskām grūtībām Jumandeungā.

Atgādinām, ka viņu sistēma palīdz trijotnei noteikt, kura persona ir apdraudēta, kas nozīmē, ka taisās izdarīt pašnāvību. Diemžēl tas joprojām tiek veikts, jo viņi sāk pildīt savu uzdevumu.

Lai palīdzētu viņiem atrast savu mērķi, trijotnei bija jāiziet intervija, lai viņi varētu iekļūt SP Beauty, vienā no vadošajiem kosmētikas un skaistumkopšanas uzņēmumiem Korejā.

Intervijas laikā Goo Ryeon domā, ka menedžeris ir mazliet apbēdināts ar vārdiem. Par laimi, viņi neuzspridzināja vāku un tika pieņemti darbā.

rīt(Foto: MBC) rīt(Foto: MBC)

Viņi tika iepazīstināti kā nepilnas slodzes darbinieki, kuri palīdzēs darbiniekiem veikt savus pienākumus.

Ņemot vērā to, ka sistēmā joprojām valda haoss, trijotne nolemj to darīt vecās skolas veidā — ievērot un spert nākamo soli, pamatojoties uz minimālo informāciju, ko viņi ieguvuši.

Grupa apgrieza aprīlī dzimušos darbiniekus. Kandidātu vidū ir Džeongs Bo Ra (Jeong Bo Ra), menedžera palīgs Šins Je Na un Lī kundze, kura ir strādājoša mamma.

LASĪT VAIRĀK: Šī “Rītdienas” galvenā zvaigzne saņem kritiku par savu “neērto” aktiermākslu

Mērķis atrasts

Pēc novērošanas kārtas trijotne beidzot ir atradusi savu mērķi. Sākotnēji Choi Joon Woong domāja, ka tas ir Jeong Bo Ra.

Tas ir tāpēc, ka menedžeris mēdz viņu mocīt par viņas svaru. Tomēr, pateicoties viņas pārliecībai, viņa varēja paraustīt plecus no jebkādas kritikas, un šķiet, ka viņu neietekmēja negatīvi vārdi.

Pēc tam Gū Rajons komandai teica, ka tas varētu būt vadītāja palīgs Šins Je Na. Vakariņu laikā viņa novēroja, ka Shin Ye Na izvairās ēst jebko.

Viņa vienkārši sadalīja savu ēdienu un runāja ar visiem, lai viņi nepamanītu, ka viņa neēd savu ēdienu.

7. sērija “Rīt” ir veltīta ķermeņa tēlam un tam, kā kritika ietekmē vienu cilvēku.

Šķiet, ka nedēļas nogales drāmā Shin Ye Na cieš no bulīmijas vai ēšanas traucējumiem un intensīvām bailēm pieņemties svarā.

Goo Ryeon brīdina savu komandu un liek viņiem sekot līdzi vadītāja palīgam.

Viņa arī atcerējās imperatora Džeida teikto — cilvēku glābšana ar vārdu smagumu.

Čoi Džons Vūns izglābj dienu

(Foto: MBC)

Par laimi Džons Vūns ātri reaģēja un atrada Shin Ye Na atrašanās vietu. Sasniedzot viņas vietu, viņš ieraudzīja viņas bezsamaņā esošo ķermeni guļam uz grīdas, kamēr viņas istaba bija piepildīta ar slāpekļa gāzi.

Slimnīcā viņš sirsnīgi aprunājās ar menedžera palīgu un pastāstīja par viņas māsu, kura arī cieš no šīs pašas problēmas.

No otras puses, Shin Ye Na sāk atklāties ar Joon Woong un stāsta viņai par augšanu smagākā pusē un citu cilvēku tiesāšanu.

Lūk, Džons Vūns lika viņai saprast, ka cilvēks, kurš atbrīvos sevi no nedrošības un šīs negatīvās emocijas, ir viņa pati.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: Lī Sū Hjuka vizuālie attēli tika slavēti par līdzību ar viņa Grim Reaper tēlu filmā 'Rīt'

Šis raksts pieder KDramastaram
Autors Geca Wills