MBC grupa “The Red Sleeve Cuff” un tā zvaigznes Lī Junho un Lī Se Jangs dominē tendenču sarakstā pēc viņu burvīgās mijiedarbības FM4U Noon Song of Hope.

Pāris “Sarkanā piedurkņu aproce” ir pateicīgs, ka viens otru pavada darbā

Pēc viņu ļoti gaidītās atgriešanās MBC kanāla FM4U raidījumā Noon Song of Hope, 2PM dalībnieks Lī Džunju un viņa drāmas vadošā lēdija Lī Se Jana pārsteidza interneta lietotājus viņu pirmajā kopīgajā aktivitāšu grafikā uzreiz pēc filmas “The Red Sleeve Cuff” filmēšanas beigām.

Lī Džunju un Lī Se Jangs pirmā kopīgā fotogrāfija pēc filmas “The Red Sleeve Cuff” filmēšanas pabeigšanas(Foto: News1)

Viņu saķeršanās pirms raidījuma sākuma lika fanu sirdīm pukstēt. Bet tas, kas padarīja sabiedrību laimīgāku, bija patiesie Lī Se Jangu un Lī Džunju mirkļi, kad viņi beidzot ienāca radio kabīnē un sāka šovu.Pirmkārt, Lee Junho teica: 'Esmu priecīgs, ka varēšu turēt skatītājiem doto solījumu.' Tāpat kā ar Lī Se Jangu, kura atzinās, ka viņas sirds ir pilna par iespēju atkal sazināties ar radio šova faniem un dedzīgiem klausītājiem.

(Foto: News1)

Galvenās zvaigznes dalījās, ka viņiem bija brīnišķīgs laiks, strādājot ar visiem filmēšanas laukumā jau no pirmās dienas. Pāris “Sarkanās piedurknes aproce” pateicās viens otram par to, ka viņiem ir paveicies strādāt kopā un katru filmēšanas dienu pavadījuši ar smiekliem.

JUMS VARĒTU PATĪK: Jaunais K-Drama siržu lauzējs Kangs Hūns stāsta par darbu ar Lī Džunju un Lī Se Jangu filmā “The Red Sleeve Cuff”

Lee Se Young un Lee Junho Drop Spoileri viņu gultas ainai

Lī Junho un Lī Se Jangs arī lutināja skatītājus par pēdējām divām savas drāmas epizodēm. Pēc viņu domām, starp Yi San un Sung Deok Im būs aizraujošākas ainas. 2PM dalībnieks minēja, ka vienā no savām gaidāmajām ainām viņi aizgāja no scenārija, savukārt Lī Se Jangs piebilda, ka viņu gultas aina varētu tikt paaugstināta līdz 19+.

Kdrama zvaigznes arī vēlas iegūt balvu “Labākais pāris” gaidāmajā 2021. gada MBC Drama Awards balvu pasniegšanas ceremonijā. Lee Junho dalījās, ka viņš jau bija ieguvis balvu iepriekš, bet ar Namgoong Min un šogad viņš vēlas to saņemt kopā ar Lee Se Young.

Sieviešu zvaigzne atklāja, ka Lī Junho un Oh De Hvanam, viņa karaliskajam sargam drāmā, filmēšanas laukumā ir laba ķīmija. Elks aktieris piebilda, ka viņam vienmēr bijusi smieklīga mijiedarbība ar Ohu Deju Hvanu starp uzņemšanu.

Jauna drāma Lī Džunju un Lī Se Jangam

Tā kā viņiem bija lieliska ķīmija gan objektīvā, gan ārpus tā, Junho un Se Jangs jau ir izveidojuši savstarpēju uzticēšanos. Viņi pat radio tiešraidē pieminēja, ka vēlas atkal strādāt ar jaunu drāmu, vai tā būtu romantikas vai komēdijas žanrā.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: Lī Džunju un Lī Se Jangs pirmā kopīgā fotogrāfija pēc 'Sarkanās piedurkņu aproces' filmēšanas beigām

Kādā Kdrama žanrā jūs vēlaties redzēt Lī Se Jangu un Lī Džunju nākamos? Dalieties savās domās ar mums komentāros!

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.