Ir apstiprināts, ka filmas 'The Penthouse' dalībnieki Yoon Jong Hoon, Park Eun Seok un Ha Dok Won piedalīsies kā īpašie viesi filmā 'Running Man'!

5. februārī ziņojumos bija teikts, ka trīs aktieri no megahita šova 'The Penthouse' Yoon Jong Hoon, Park Eun Seok un Ha Dok Won piedalīsies slavenajā varietē 'Running Man' kā īpašie viesi kādā epizodē. . Trijotne izrādē parādīsies kā drāmas otrās sezonas reklāma.

'Penthouse(Foto: SBS oficiālais Instagram)

Epizode, kurā piedalīsies trīs aktieri, tiks pārraidīta 14. februārī plkst. 17:00. KST SBS tīklā.Varietē 'Running Man': kā izrāde attīstījās

Dienvidkorejas varietē 'Running Man' agrāk bija daļa no SBS Good Sunday klāsta. Raidījums pirmo reizi tika demonstrēts 2010. gada 11. jūlijā. Sākotnēji tā tika klasificēta kā 'pilsētas darbības variete' jeb varietē šovu žanrs, kas norisinās pilsētvidē.

Tās norises laikā daži viesi laiku pa laikam tika parādīti vai uzaicināti uz izrādi. Šova vadītājiem, kā arī viņu viesiem ir jāizpilda misijas pie orientiera, lai uzvarētu sacīkstēs.

Gadu gaitā tas ir kļuvis par pazīstamāku realitātes šova koncepciju, kas koncentrējas uz spēlēm.

'Penthouse(Foto: SBS oficiālais Instagram)

'Running Man' ir slavens citās Āzijas daļās un ir ieguvis tiešsaistes slavu, īpaši Hallyu fanu vidū ārzemēs. Pēc tam šovs tika iespiests dažādās valodās, piemēram, angļu, persiešu, spāņu, portugāļu, franču, itāļu, taju, vjetnamiešu, ķīniešu, malajiešu, indonēziešu, birmiešu, arābu, krievu un turku valodā.

Šī nav pirmā reize, kad Ha Dok Won piedalās šovā. Tomēr Yoon Jong Hoon un Park Eun Seok pirmo reizi uzstāsies kā viesi raidījumā 'Running Man'.

Yoon Jong Hoon, Park Eun Seok un Ha Doka Won attiecīgās lomas filmā 'The Penthouse'

Virzoties uz priekšu, “The Penthouse” ir drāma, kurā ir stāsts par veiksmi, nodevību un atriebību. Drāma griežas ap bagātajiem un slavenajiem augstas klases ēkas Hēras pils iedzīvotājiem. Visiem cilvēkiem, kas dzīvo ēkā, ir tumši noslēpumi un netīra pagātne.

Šova zvaigznes Lī Dži Ah spēlē Su Ryeon, kas ir pazīstama kā mansarda 'karaliene', Kim So Yeon kā bezsirdīgais operdziedātājs Seo Jins, un Jevgeņijs kā nabaga sieviete, kura darīs visu, lai iekļūtu augstākās klases sabiedrībā un tiktu pieņemta.

'Penthouse(Foto: SBS oficiālais Instagram)

Lasi arī:Filmas 'The Penthouse' aktieri piedalās drāmas otrās sezonas scenāriju lasīšanā

Drāmā Yoon Jong Hoon galvenajā lomā ir Ha Yoon Cheol, Cheon Seo Jin vīrs. Viņš ir ambiciozs cilvēks, kurš stingri tic, ka cilvēkam ir jābūt bagātībai un varai, lai visu kontrolētu. Viņš ir slimnīcas VIP nodaļas galvenais ķirurgs.

Savukārt Parks Euns Seoks spēlē Gu Ho Dongu/Loganu Lī, jauku Cheong-ah mākslas skolas sporta skolotāju, kurš cīnās par taisnību, un Annas vecāko adoptētāju brāli.

Ha Do Kwon attēlo varoniMa Du Ki, mūzikas skolotāja Cheong-ah mākslas skolā.

Otrā 'The Penthouse' sezona tiks rādīta 19. februārī. Tāpēc noteikti nepalaidiet to garām!

Lasi arī: 'The Penthouse' 2. sezonas kadri, kuros piedalās Kima So Jonas krāšņā atgriešanās

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Rakstījusi Liza Pārkere