Baumoja, ka Parks Gju Jangs, GOT7 Džinjūns un Dži Sungs spēlēs jaunā drāmā(Foto: tvN)
Baumoja, ka Parks Gju Jangs, GOT7 Džinjūns un Dži Sungs spēlēs jaunā drāmā

Pastāv liela iespēja, ka Parks Gyu Jangs, GOT7 Džinjūns un Dži Suns varētu kopā spēlēt jaunā drāmā!

27. augustā Sports Chosun paziņoja, ka aktrise Park Giu Young pievienosies gaidāmajai drāmai “Devil Judge” kā galvenās lomas atveidotāja daļa. Tomēr pēc ziņojuma uzklausīšanas Park Gyu Young aģentūras Saram Entertainment pārstāve paziņoja, ka Park Giu Young ir saņēmis piedāvājumu spēlēt drāmā un viņa šobrīd šo lomu vērtē pozitīvi.

Lai gan iespējamā jaunā drāma 'Velna tiesnesis' nav sniegusi pilnīgu informāciju par gaidāmā stāsta sižetu, 'Velna tiesnesis' tiek uzskatīts par asa sižeta drāmu, kas seko tiesneša dzīvei, kurš apņēmies sodīt tos, kas dzīvo ļaunos darbos. Viņš soda ļaundarus, pārvēršot tiesu par realitātes televīzijas šovu. Kopā ar viņu ir vēl viens tiesnesis, kurš darīs visu pēc viņa gribas, lai uzzinātu viņa noslēpumainā līdzgaitnieka identitāti. Tiek ziņots, ka gaidāmajai drāmai pievienosies arī aktieris Ji Sung un Jin Young.Kā vēsta ziņu avoti, aktrisei Parkai Gju Jangai tika piedāvāts atveidot Yoon Soo Hyun varoni, kurš ir Kima Ga Ona draugs, kurš ir Džins Jangs. Yoon Soo Hyun ir ilggadējs Kima Ga Ona draugs kopš pirmsskolas vecuma. Viņa vairākas reizes atzinās savās romantiskajās jūtās Kimam Ga Onai, un viņai nekad nebija iespējams padoties.

Abiem augot, Yoon Soo Hyun absolvē Policijas akadēmiju un kļūst par veiksmīgu policistu, kurš ir viņu izmeklēšanas komandas dūzis. Yoon Soo Hyun ir ne tikai prāts un prasmes, bet arī atsvaidzinošs un dabisks skaistums, kas padara viņu vēl populārāku savā darba vietā. Neskatoties uz to, Kim Ga On nespēj saskatīt Yoon Soo Hyun skaistumu un šarmu. Neskatoties uz vienpusējo romantiku, Yoon Soo Hyun joprojām kļūst par Kim Ga On uzticīgāko draugu kopš bērnības. Yoon Soo Hyun būs varonis, kurš centīsies dažādos garumos, lai tikai aizsargātu Kimu Gaonu.

Park Gyu Young nesen ir pazīstams ar savu nevainīgo Nam Ju Ri tēlojumu. Viņa piedalās arī vairākās populārās drāmās, piemēram, “Saldās mājas”, “Nokdu zieds”, “Romantika ir bonusa grāmata”, “Aizdomīgais partneris” un citās!

Gaidāmo drāmu “Velna tiesnese” sarakstījis pats tiesnesis Mūns Jo Suks, kurš ir zināms kā filmas “Mis Hammurabi” oriģinālais autors un scenārija autore. Kopā ar viņu darbosies producentu režisors Choi Jung Gyu, kurš ir pazīstams ar savu darbu filmā 'Neviena bērni'. “Velna tiesnesis” būs aizraujoša drāma, kas piepildīta ar spriedzi, saviļņojumu un pavērsieniem! Fani gaida oficiālu paziņojumu, ka Park Gyu Young, GOT7 Jinyoung un Ji Sung pievienosies gaidāmajai drāmai.

Cerēsim uz labāko un neaizmirstiet noķert Park Gyu Young, GOT7 Džinjonu un Dži Sunu filmā “Devil Judge”, kas, kā tiek teikts, tiks rādīts 2021. gada pirmajā pusē!