Filmas ''Parazīts'' zvaigzne Park So-dam 14. februārī Elle Korea žurnālā demonstrēja glaunu šarmu. Slavenais žurnāls publicēja fotogrāfijas, kurās aktrise rotā viņu gaidāmā marta numura priekšējos vākus.

Park So-dam, kas spēlēja Ki-Jeong lomu kritiķu atzinību ieguvušajā filmā “Parazīts”, savā attēlā izskatījās satriecoši. Vāka filmēšana ilga divas dienas, kas notika pirms aktrises došanās uz Oskaru. Viņa arī valkāja dažādus luksusa zīmolu apģērbus, kas viņai lieliski piestāv.

Intervijai tika pievienots stāsts par “Parasite” ārzemju balvām un aktrises iekšējām izjūtām pret šo apbrīnojamo pieredzi. Park So-dam teica: Kopš pagājušā gada maijā apmeklēju Kannu kinofestivālu, tā bija virkne neticamu lietu. Tas bija lieliski un neticami. Vēlāk, kad ieraudzīju video vai bildi, jutos emocionālāka. Ja man tas viss būtu jāpārdzīvo vienai, es būtu ļoti nervozs, taču vienmēr biju enerģijas pilns, jo mūsu komanda bija kopā. '

No otras puses, vairāk fotoattēlu un intervijas ar Park So-dam būs pieejamas Elle's Magazine marta numurā, kas tiks izdots 20. februārī.