MBC notiekošā fantāzijas drāma “Kairos” izlaida jaunus sava varoņa Ahn Bo Hyun un Nam Gyu Ri kadrus viņu emocionālajā ainā!

'Kairos' ir fantāzijas trillera drāma, kuras stāsts ir saistīts ar varoņu likteņiem. Shin Sung Rok galvenajā lomā ir Kims Seo Jins, tēvs un vīrs no gandrīz ideālas tuvas ģimenes. Viņš ir dzīvojis veiksmīgu dzīvi, jo ir jaunākais cilvēks, kurš kļuvis par direktoru būvuzņēmumā.

MBC(Foto: instagram)
MBC 'Kairos' izdod jaunus kadrus, kuros ir emocionāla tikšanās starp Ahn Bo Hyun un Nam Gyu Ri

Viņa pasaule sabrūk, kad viņa meita tika nolaupīta un viņa sieva uz savu dzīvi. Kims Seo Jins kļūst nomākts un bezcerīgs pēc šī nelaimīgā notikuma savā dzīvē. Tomēr uz sabrukuma robežas viņam tika dota iespēja atjaunot zaudēto ar vienu nosacījumu. Lai atdzīvinātu savu meitu un sievu, viņš piezvana, kad pulkstenis rāda 10:33.MBC(Foto: instagram)
MBC 'Kairos' izdod jaunus kadrus, kuros ir emocionāla tikšanās starp Ahn Bo Hyun un Nam Gyu Ri

Lee Se Young galvenajā lomā ir Han Ae Ri, sieviete, kura strādā par nepilnu slodzi veikalā. Viņa dara visu iespējamo, lai atbalstītu savu māti, kura ir sirds transplantācijas gaidīšanas sarakstā. Kādu dienu viņas slimā māte pēkšņi pazūd. Tad no zila gaisa viņa saņem telefona zvanu no dīvaina vīrieša, kurš apgalvo, ka atrodas tajā pašā pasaulē, bet viņam ir 31 diena nākotnē. Han Ae Ri lietas jau bija izgājušas no rokām. Tomēr šis vīrietis izmisīgi lūdz viņai palīdzību.

Kamēr abi varoņi brīnumaini sazināsies no dažādajiem laikiem, viņi dosies aizraujošos meklējumos, lai glābtu savus pazudušos mīļos.

Brīdinājums! Spoileri tiks minēti zemāk.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja MBC DRAMA amatpersona (@mbcdrama_now)

Iepriekšējā sērijā Seo Do Kyun (Ahn Bo Hyun) bija maskējies un izlikās, ka palīdz Kimam Seo Jin. Tomēr Kims Seo Jins atguva visas savas atmiņas un noturēja viņu no attāluma. Pēc tam, kad viņam nebija nekādu saziņu un kontaktu ar Kimu Seo Dzjinu, kuru policija meklēja, Seo Do Kjuns beidzot viņam paziņoja: 'Es darbošos savā veidā.'

Pa vidu visām sarežģītajām situācijām, jaunais kadru vitrīna Seo Do Kyun ir emociju pārpilns ar Kangas Hjuņas Ča (Nam Gyu Ri) seju. Šķiet, ka viņš kļūst pārāk emocionāls ar asarām piepildītām acīm. Citā fotoattēlā ir Seo Do Kyun, kurš Kangas Hjuns Ča ietin izmisīgā apskāvienā.

(Foto: instagram)
MBC 'Kairos' izdod jaunus kadrus, kuros ir emocionāla tikšanās starp Ahn Bo Hyun un Nam Gyu Ri

Kang Hyun Chae izskatās forši un nosvērts, un šķiet, ka tā nesajūk viņas emocionālā tikšanās ar Seo Do Kyun. Tas izraisa skatītāju jautājumu par pretējo reakciju patieso iemeslu.

(Foto: instagram)
MBC 'Kairos' izdod jaunus kadrus, kuros ir emocionāla tikšanās starp Ahn Bo Hyun un Nam Gyu Ri

Jaunajā sērijā Seo Do Kyun uztvers kritisku pavedienu, kas savienos visus notikumus. Atliek noskaidrot, kādus jaunus veidus viņš atklās, lai glābtu Kangu Hjunu Ča bez Kima Seo Jina.

Gaidāmā 'Kairos' sērija tiks pārraidīta 14. decembrī. Lūdzu, nepalaidiet garām jauno sēriju!

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Sems Japs