MBC paziņoja par plāniem īstenot 2020. gada Idol Star vieglatlētikas čempionātu bez skatītāju klātbūtnes(Foto: MBC)

MBC pašlaik gatavojas gaidāmajam 2020. gada Idol Star vieglatlētikas čempionātam. Tā ir Dienvidkorejas televīzijas programma, kas sākās 2010. gadā.

Šajā programmā tiek demonstrētas tādas slavenības kā korejiešu popelki un grupas, kuras visas sacenšas dažādos sporta pasākumos. Minēto raidījumu pārraida MBC tīkls.Iesaistīto grupu fani bieži tiek aicināti piedalīties šovā kā skatītāji, un viņiem tiek dota iespēja izbaudīt kopīgu laiku ar saviem iecienītākajiem elkiem.

MBC iepriekš paziņoja, ka tas, vai sporta pasākums izdosies vai nē, joprojām tika apspriests. Tomēr 4. augustā tīkls apstiprināja, ka viņi gatavojas virzīties uz priekšu ar 2020. gada Idol Star vieglatlētikas čempionāta Chuseok īpašo sacensību.Taču Covid-19 dēļ raidījums tiks filmēts bez skatītāju klātbūtnes. Līdzjutēju tikšanās un sasveicināšanās ar saviem elkiem, kas notika iepriekšējos gados, šogad nenotiks. Neskatoties uz to, šova veidošana joprojām meklē drošu metodi, lai fani varētu sazināties ar saviem elkiem, kā arī izbaudīt šovu.

MBC tīkls ieviesīs piesardzības un drošākus pasākumus, piemēram, sociālo distancēšanos starp iesaistītajām elku sportistu grupām sagatavošanās laikā pirms pasākuma sākuma, kā arī nolīga šim pasākumam augsti sagatavotu mediķu komandu.

Pilnīgi jaunais 2020. gada Idols Star vieglatlētikas čempionāts notiks ar pasākumu, kuram nav nepieciešami personīgi kontakti, piemēram, loka šaušana un eSports. Raidījums plāno arī jaunus pasākumus, kas iespēju robežās pazeminās sportistu savstarpējos kontaktus.

Visbeidzot, producentu komanda pauda, ​​ka ar plašu profilaktisko pasākumu klāstu darīs visu, lai aktieru un personāla drošība būtu viņu galvenā prioritāte. Iestudējums piebilda, ka viņi darīs visu iespējamo, lai visi, kas piedalās pasākumā, turpinātu šovu ar mierīgu prātu un visi justos droši un bez raizēm.