Pēc ļoti gaidītās debijas 'Penthouse 3' ir ieņēmis topu ar savu augsto skatītāju reitingu.

Neskaitot drāmu, aktieru dalībnieki bija visos sociālajos tīklos, jo fani ir uzmundrina aktierus ar iespaidīgo katra varoņa tēlojumu.

Triloģija seko Šim Su Rajonam, Oh Yoon Hee, Cheon Seo Jin un pārējām Hēras pils personībām nebeidzamajai atriebībai pret ļauno Džo Danu.Neskatoties uz viņu bagāto statusu, varoņus vada dusmas, atriebība un vēlme saglabāt savu statusu.

Tā kā varoņi atveido pārtikušus sabiedrības locekļus, zvaigznes pastāvīgi ir ģērbtas šausmīgos un neparastos dizaineru izstrādājumos, kas nav lēti.

Gadījumā, ja vēlaties ievirzīt sevī iekšējo primadonnu Čeonu Seo Džinu vai stilīgo mazuļa mammu Oh Yoon Hee, šeit varat izvēlēties filmas 'Penthouse 3' dalībnieku tērpus, kas redzami 3. sērijā.

LASĪT VAIRĀK: 'Penthouse 3' ir nemainīgi kā 1. iknedēļas viļņu drāmu topā

Kims So Yeon (Cheon Seo Jin)

Jaunākajā sērijā Kima So Jona bija ģērbusies persiku krāsas lielizmēra viengabala kleitā, kad spēlēja kopā ar Džo Danu Tae (Uhm Ki Džons) un ekrānā redzamo bijušo vīru Joonu Džonu (Ha Yoon Chul.).

Tiek ziņots, ka viņas kleita ir no korejiešu zīmola, kas pieder sieviešu dizainerei Kim Ayoung, un tā maksā 488 000 KRW jeb 430 USD. Tas tika laists klajā arī zīmola 2021. gada rudens/ziemas kolekcijas laikā.

Penthouse 3(Foto: @kdrama_fashion)

Lee Ji Ah (Shim Su Ryeon)

Filmas “Penthouse 3” 3. sērijā piedalījās arī Lī Džija Aha varonis, kurš uzvilka jaunas izlaistas Džimija Čo sieta sandales ar kaķēnu papēžiem, kuru summa ir 1 105 377,00 KRW jeb 975 USD.

(Foto: @kdrama_fashion)

Citā ainā viņa valkāja Yves Saint Laurent melnu ādas klaiņojošu somu, kas maksā satriecoši 1 918 572 KRW jeb 1 690 USD. Pēc tam viņa to savienoja pārī ar kamieļa zīda krepa virsu ar garām piedurknēm, kas arī no YSL, sasniedzot 1 569 977 KRW (1 390 USD).

(Foto: @kdrama_fashion) (Foto: @kdrama_fashion)

Eugene (Oh Yoon Hee)

Hera Palace trijotne, kā to parasti sauc fani Twitter, nebūtu pilnīga bez Oh Yoon Hee, kuru atveido Eižens.

Viņa tika pamanīta valkājot Burberry zīda blūzi ar bantīti ar nāriņu apdruku ar satriecošu cenu 1 795 873 KRW (1 590 USD).

(Foto: @kdrama_fashion)

Bong Tae Kyu (asamblejas vadītājs Lī Gju Džins)

Pēdējais sarakstā un tiek uzskatīts par vienu no stilīgākajiem un modernākajiem varoņiem filmā 'Penthouse 3: War in Life' ir neviens cits kā asamblejas vadītājs Lī Gju Džins, kuru atveido Bons Tae Kju.

Pēc trīs cietumā pavadītiem gadiem Lī Gju Džins atgriezās Hēras pilī ar grandiozu ieeju, ģērbies Yves Saint Lauren dzeltenā un zaļā abstraktā spalvu divrindu jakā, kas maksā 2 596 218 KRW (2 290 USD).

(Foto: @kdrama_fashion)

Vienā ainā korumpētais montētājs bija tērpies vilnas mēteli ar skujiņu āķu jedām 4200 USD vērtībā un ziedu izšuvumu, kas maksā 4900 USD, abi no Itālijas luksusa modes nama Gucci.

(Foto: @kdrama_fashion)

GADĪJUMĀ, KAD JŪS NOLAIDĀJĀS: Filmas 'Penthouse 3' zvaigzne Jevgeņijs stāsta, kāpēc viņa gandrīz atteicās no visaugstāk novērtētās K-Drama

Šis raksts pieder KDramastaram.

Autors Geca Wills