Eina Hī gatavojas un saņem dažus zvanus, kad viņa dodas uz darbu. Viņas mātes dusmas par to, ka agrāk neatbildēja uz zvaniem, viņu mulsināja braukšanas laikā. Viņa strādā par redaktori žurnālu uzņēmumā.

Jin Sook atvadījās no sava vīra Sang Šika, kad arī viņš devās uz darbu. Viņas jaunākais pieaugušais dēls Ji Woo viņu nomierināja par dusmām agri no rīta. Viņa lika viņam ieteikt māsai Eun Hee pēc darba apmeklēt viņu māju.

Euns Džo, vecākā, ir precējusies ar ārstu Tae Hyung, lai strādātu ģimenes medicīnā. Viņi vada privātu klīniku un dzīvo minimālistisku dzīvi pēc viņas spontānā aborta pirms pieciem gadiem. Viņa nekad nav palikusi stāvoklī, jo viņu dzīve ir ideālā situācijā, guļot atsevišķās istabās.Ji Woo dodas strādāt par nepilnu slodzi reklāmas uzņēmumā, kas pieder Čanam Hjeokam. Viņš ir bijis labs Eiunas Hī draugs kopš viņu koledžas laikiem, lai gan Čans Hjeoks un Euns Hī sastrīdējās pirms pieciem gadiem un pēc tam nekad nav kontaktējušies.

Euns Džo atver klīniku, kamēr Tae Hyung gatavojas saviem pacientiem. Viņa paņēma visu veļu un mazgāja to veļas mazgātavā, kas atrodas ēkas pirmajā stāvā. Viņa satiekas ar savu draugu Hju Šuku, kurš nepilnu darba laiku strādā kafejnīcas veikalā netālu no ēkas. Viņa ir labā noskaņojumā un izbaudīja viņa kompāniju, kad viņi runāja par jebko.

Jin Sook apmeklēja savas vecākās meitas dzīvokli un atveda kimchi vīram. Viņa ieteica Eun Džo sadarboties ar savu vīru, lai atkal paliktu stāvoklī. Euns Džo noraidīja šo ideju un dalījās, ka viņi vairs neapspriež bērnu radīšanu. Ji Woo, kurš atzīmējas kopā ar savu māti, tika nosūtīts komandējumā un lika savām māsām mazgāt veļu veļas mazgātavā. Viņš ieraudzīja Hju Šuku un prātoja, kāpēc viņš palika tur, neko nedarot.

Viņi gaidīja, kad Tae Hyung pabeigs savu darbu, un satikās kafejnīcā. Jin Sook dalījās ar saviem bērniem un znots savos plānos 'beigt' laulību. Jaunāko paaudžu lietotais termins ir tas pats, kas divu cilvēku “šķiršanās”, kuriem ir grūti dzīvot kopā kā precētam pārim. Eun Džo ir ļoti racionāls ar saviem lēmumiem un strīdējās ar Jin Sook par viņas lēmumiem. Jin Sook ir stingra un vēlējās pārdot dzīvokli un dzīvot pati. Viņa pameta kafejnīcu pēc strīdiem ar Eu Joo.

Eun Hee satika savu māti viņu mājā. Viņa bija pārsteigta par savu lēmumu dzīvot šķirti no tēva. Viņa nevēlas vairāk strīdēties un apliecina Jin Sook palikt viņai blakus neatkarīgi no lēmuma. Pēdējo piecu gadu laikā viņa nekad nav runājusi ar savu vecāko māsu Einu Džo. Tas notika, kad Euns Džo dalījās savā nepatikā ar Eunas Hī bijušo draugu. Euna Hī uzzināja, ka viņas bijušais draugs deviņus gadus ir viņu krāpis. Tas ir tas pats gadījums, kad viņa cīnījās ar Čanu Hjeoku par to, ka viņa nepateica viņai patiesību par krāpšanos, ko Džonmins izdarīja pret Eunu Hī.

Euna Hī aprakstīja meditācijas templi rakstam, pie kā viņa strādā. Viņa pievienojās, kad mūks aicināja viņu sēdēt un piedalīties meditācijas dziedniecībā. Aizverot acis un koncentrējoties uz klusumu, viņa atgriežas pagātnē. Eina Hī saprata visas savas pagātnes kļūdas, un viņai ir jāatsakās no sliktajām atmiņām un jālūdz piedošana saviem mīļajiem. Brīdī, kad viņa atvēra acis, viņa redzēja Dži Vū un Čanu Hjeoku veidojam video.

Vēlāk tajā pašā pēcpusdienā Eina Hī lūdza piedošanu un izlaboja draudzību ar Čanu Hjeoku. Viņi devās vakariņās un atcerējās labos laikus.

Eina Hī kafejnīcā apciemoja savu vecāko māsu Einu Džo. Viņa redzēja, ka Hju Šuks nejauši sarunājas ar Einu Džo. Kamēr viņi runāja, Eun Hee labojās ar Eun Joo un lūdza piedošanu par pagātnē notikušo. Euns Džo žēlojās par savu nenobriedušo attieksmi, kad viņa izšķīrās ar Džongu Minu. Viņi beidz nakti ar samierināšanos kā ģimene.

Sang Šikam patīk doties pārgājienos, un viņš devās uz kalniem pēc tam, kad bija apturējis savu kravas automašīnu. Pirmajā pieturas reizē viņam bija smaga sirds, kāpjot kalnā. Viņa sieva atklāja ziņas par izvēli šķirties no viņa. Jin Sook jutās nogurusi dzīvot kopā ar viņu, un viņa nav apmierināta ar viņu laulību. Sang Šika piekrita un lika Jin Sook darīt visu, ko viņa plāno. Pārgājienā pa kalnu viņš sastopas ar negadījumu.

Jin Sook saņēma zvanu no kravas pārvadājumu uzņēmuma. Sang Shik neieradās savā grafikā un zaudēja kontaktu kopš vakardienas vakara.