Filmas “All of Us Are Dead” aktieri Park Solomon, Yoon Chan Young, Park Ji Hoo, Cho Yi Hyun un citi sajūsmināja fanus ar savu iespaidīgo vizuālo noformējumu, rotājot Cosmopolitan Korea februāra numuru.

Jaunās uzlecošās zvaigznes ir Hallju jaunākās “it” zvaigznes pēc Netflix galvenās filmas K-zombie seriāla galvenās lomas.

“Mēs visi esam miruši” noklausīšanās laikā izdalīja traukus

Filmēšanas laikā publikācijas komanda jautāja dalībniekiem par viņu pieredzi un domām par tēmu “Mēs visi esam miruši”.Mēs visi esam miruši kosmopolītiskajā Korejā(Foto: Cosmopolitan Korea Oficiālā Instagram) Visi mēs esam miruši aktieri

Park Ji Hoo, kas spēlēja mīlošo meitu un draudzīgo vidusskolnieci Namu Ohnu Džo, atklāja, ka režisors Lī Dže Gju viņai nosūtījis sirsnīgu ziņu.

'Viņš man atsūtīja ļoti poētisku ziņojumu, sakot, ka es piesaistīju viņa uzmanību, jo es jutos kā bērns, kurš ir gaišs, drosmīgs un kā okeāns, kas no lietus nesamirks. Es biju tik aizkustināta. Lai gan viņš piebilda: 'Bet tu vairs neesi bērns,' viņa sacīja, norādot, ka 2022. gadā viņai apritēs 19 gadi.

Mēs visi esam miruši(Foto: Netflix Korea) Mēs visi esam miruši(Foto: Netflix Korea)

Interesanti, ka filmēšanas laikā, kas ilga divus gadus, jaunā aktrise ieradās vidusskolas formā un pārģērbās filmēšanas laukumā – tas nozīmē, ka viņa ir vienīgā vidusskolniece no visiem dalībniekiem.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI: Netflix filma “All of Us Are Dead” pārspēj HBO filmu “Euphoria”

No otras puses, līdzzvaigzne Yoo Chan Young minēja, ka arī viņš saņēmis līdzīgu vēstījumu kā Park Ji Hoo. Viņš dalījās, ka filmas “All of Us Are Dead” režisors viņam nosūtīja ļoti iedrošinošu vēstījumu tieši pirms iestudējuma sākuma.

'Pirms mēs sākām projektu, viņš rakstīja: 'Nekļūsti slapjš no lietus. Carpe Diem man piezīmē, tāpēc es iestatīju to kā sava tālruņa fonu, ”viņš teica.

20 gadus vecais aktieris iejutās Nama Ohna Džo labākā drauga Lī Čeong Sana lomā, kurai pret viņu ir slepenas jūtas.

Lee Yoo Mi(Foto: Netflix Korea) Park Solomon Mēs visi esam miruši(Foto: Netflix Korea)

Lee Yoo Mi atklāj, kā viņa ieguva Lī Na Jona lomu filmā 'Mēs visi esam miruši'

Kas attiecas uz Lee Yoo Mi, kurš atveidoja snobisko bagāto studentu Lī Na Jonu, aktrise domāja, ka klausīšanās viņai neizdosies, jo viņa aizmirsa tik daudz rindu; tomēr viņai bija jājautā režisoram, kāpēc viņa ieguva šo lomu.

'Viņš teica, ka ir redzējis manas filmas 'Young Adult Matters' treileri. Šis attēls un [mans varonis] Se Jin no filmas “Parks Hva Jangs” noteikti [viņam] palika atmiņā,” viņa minēja.

Faniem varētu būt pazīstama ar Lee Yoo Mi, jo viņa parādījās arī grāvējā Kdrama “Squid Game” un spēlēja 240. spēlētāja Dži Jongu.

(Foto: Lee Yoo Mi Instagram)

Interesanti, ka interneta lietotāji viņu sauc par 'Netflix meitu' pēc tam, kad filmējusies divos populāros seriālos straumēšanas giganta vadībā.

Filma “All of Us Are Dead” ir balstīta uz Džo Donga Geuna izveidoto tīmekļa filmu, kas tika izlaista 2009. gadā.

Saskaņā ar Park Solomon, kurš spēlēja Lee Soo Hyuk, stāstīja, ka, tā kā sākotnējais stāsts tika uzrakstīts pirms 13 gadiem, viņiem bija jāimprovizē un jāpadara tas salīdzināmāks, rīkojoties kā 'moderniem korejiešu vidusskolēniem'.

(Foto: Park Solomon Instagram)

LASĪT VAIRĀK:Lūk, ko skatītāji sauc par “Mēs visi esam miruši” zvaigzne Lee Yoo Mi pēc veiksmīgās “back-to-back Kdramas”

Šis raksts pieder KDramastaram

Autors Geca Wills