tvN atklāja, ka aktieris Lī Dongs Vuks un aktrise Han Ji Euna sadarbosies, lai vadītu jaunu aizraujošu seriālu.

'Bad and Crazy' galvenajās lomās Han Ji Eun un Lee Dong Wook spēlēs no piektdienas līdz sestdienai.

Sports Chosun 1. septembrī ziņoja, ka K-drāmas 'Bad and Crazy', ko veidojis rakstnieks Kims Sae Bīms, galvenās lomas atveidos Lī Dongs Vuks un Hans Dži Eins. Papildus publicētajam paziņojumam ir sagaidāms, ka TVN drāma 'Slikti un traki' tiks pārraidīta katru nedēļu piektdienās un sestdienās.

Lī Dongs Vuks(Foto: Lee Dong Wook Instagram)

Noslēpumainā trilleru sērija “Bad and Crazy” stāsta par detektīvu, kuram ir vairākas personības, taču viņš mēģina to noslēpt ar saviem kolēģiem. Neskatoties uz viņa stāvokli, viņa uzdevums ir atrisināt dažādas noziegumu lietas.Lī Dongs Vuks uzņemas detektīva lomu, un sagaidāms, ka šī loma viņam būs izaicinoša. Tas atšķiras no viņa iepriekšējām tēla lomām, taču viņš ir sajūsmā parādīt jaunu priekšstatu par sevi, attēlojot indivīda lomu, kam piemīt vairākas personības.

Han Ji Eun(Foto: Han Ji Eun Instagram)

Tikmēr pretī Lee Dong Wook ir filmas 'Lovestruck in the City' aktrise Han Ji Eun. Viņa iejutīsies policista lomā. Drāma arī risinās sabiedrībā pastāvošo nevienlīdzību un to, kā šādas mazāk spēcīgas personas var mainīt sociālā taisnīguma ieviešanu.

Šī būs Lī Donga Vuka un Hana Euna Džina pirmā drāma, un daudzi ar nepacietību gaida to gaidāmo ķīmiju.

JUMS VARĒTU PATĪK: Han Ji Eun varētu spēlēt pretī Lee Dong Wook kā policists jaunajā trillerī

Han Ji Eun un Lee Dong Wook iepriekšējie drāmas projekti

Šī būs Lī Donga Vuka un Hana Euna Džina pirmā drāma, un daudzi ar nepacietību gaida to gaidāmo ķīmiju.

Han Ji Eun(Foto: Han Ji Eun Instagram)

Han Eun Jin nesen parādījās TVING fantāzijas seriālā The Witch’s Diner. Tikmēr Lī Dongs Vuks tikko pabeidza savu fantāzijas drāmu Tale of the Nine Tailed pagājušā gada 2020. gada decembrī un pašlaik piedalās dziedinošajā realitātes šovā. Cerību jūra kopā ar Goblina līdzzvaigzni Kim Go Eun, Penthouse aktrise Lee Ji Ah, SHINee's Onew, Yoon Jong Shin un AKMU Su Hyun.

LASI ARĪ: Lī Donga Vuka iepazīšanās statuss: ar ko tagad satiekas “goblina” aktieris?

Filmas 'Uncanny Counter' režisors Yoo Sun Dong vadīs filmu 'Bad and Crazy'

Gaidāmā sērija “Bad and Crazy” ir ļoti gaidīts režisora ​​Yoo Sun Dong darbs, kurš ir pazīstams ar savu lielisko režiju megahitā asa sižeta fantāzijas drāmā “Uncanny Counter”. Sāk pieaugt cerības uz viņa nākamo darbu.

Lī Dongs Vuks(Foto: Lee Dong Wook Instagram)

Tiek ziņots, ka Lī Donga Vuka un Han Ji Euna filmas “Bad Crazy” pirmizrāde tiks pārraidīta 2021. gada otrajā pusē, ievērojot drāmas grafikus “Yumi's Cells” ar Kimu Go Eunu un Ahn Bo Hjunu galvenajās lomās, un “Laime” ar Pārku Hjunu Siku galvenajā lomā. un Han Hyo Joo.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ TO palaidāt garām: Lī Dongs Vuks saka, ka viņa gaidāmajam realitātes šovam “Cerību jūra” nav scenārija, kam sekot

Kādas ir jūsu domas par Lee Dong Wook un Han Ji Eun kā jauniem ekrāna partneriem? Kopīgojiet to ar mums komentāros!

Lai uzzinātu vairāk par K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumiem un atjauninājumiem, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.