Han Hyo Joo un Park Hyung Sik ir jaunais Kdrama tandēms, kas iemanto skatītāju sirdis ar savu smalko un burvīgo ķīmiju TVN raidījumā “Laime”.

Modes žurnāls Elle savā decembra numurā izlaida pirmo attēlu komplektu, kurā attēlotas krāšņās galvenās zvaigznes Park Hyung Sik un Han Hyo Joo Džo.

Park Hyung Sik un Han Hyo Joo parāda pārsteidzošu komandas darbu

Attēls tika veidots solo, lai uzsvērtu abu aktieru īpašības un pāris kadrus, kuros tika parādīta viņu izsmalcinātā ķīmija kā jauni ekrāna partneri.Viņi seriālā spēlē kā Yoon Sae Bom un Jung Yi Hyun, un viņu mijiedarbība vienmēr rada sajūsmu skatītājiem. Abas zvaigznes arī demonstrēja neticamu komandas darbu un koncentrējās katrā kameru klikšķi.

JUMS VARĒTU PATĪK: “Laime” aizkulisēs: Han Hyo Joo un Park Hyung Sik tiecas pēc pilnības filmēšanas laikā + 5. sērijas izlaišanas datums un laiks

“Laimes” galvenās zvaigznes dalās ar ieskatu savā žurnāla Elle intervijā

Bijušais ZE:A dalībnieks Parks Hyung Sik tikko atgriezās drāmā pēc militārā atbrīvošanas. Viņa jaunā Junga Ji Hjuna loma ir gudrs un godīgs detektīvs, kurš vienmēr par prioritāti piešķir citu drošību. Elle publicētajās intervijās Park Hyung Sik dalījās, ka bija valdzinoši vienkārši un skaidri izteikt savus varoņus.

Filmas 'Laime' zvaigznes Han Hyo Joo un Park Hyung Sik izskatās eleganti savā pirmajā Elles attēlā(Foto: Elle Korea Instagram)

LASI ARĪ: Jaunas infekcijas slimības, bailes un slēptie noslēpumi — 3 noslēpumi, kas jāatrisina Han Hyo Joo un Park Hyung Sik apokaliptiskajā drāmā 'Laime'

Filmas “Strong Woman Do Bong Soon” aktieris piebilda: “Emocionālā līnija bija dziļa un attīstoša. Asa sižetā tika mēģināts iemūžināt arī izdzīvošanas veida darbības, kuras varētu izmantot, kad detektīvs saskārās ar ekstremālām situācijām.

Han Hjo Džo(Foto: Elle Korea Instagram)

Tikmēr Han Hyo Joo sacīja, ka viņas raksturs ir kā liela māsa un dažreiz izskatās rotaļīga un brīva. Viņa piebilda, ka, lai arī bija daudz sarežģītu triku, viņai izdevās tos spēcīgi pabeigt.

Filmas “Laime” zvaigznes izskatījās laimīgas un ērti, strādājot savā pirmajā kopīgā žurnāla filmā. Daudzus pārsteidza spēcīgā klātbūtne uz ekrāna, vai tā notiek drāmās vai modes fotosesijās.

Parks Hyung Sik(Foto: Elle Korea Instagram)

Park Hyung Sik un Han Hyo Joo attēlu un pilnu interviju var atrast Elle decembra numurā.

'Laime' tiek rādīts katru piektdienu un sestdienu plkst. 22:40 (KST) kanālā tvN. Drāma ir arī saspringtā skatītāju vērtējuma konkurencē ar MBC filmu “The Red Sleeve Cuff” un SBS “Now, We Are Breaking Up”.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ TO palaidāt garām: Han Hyo Joo pārsteidz “Laimes” producentu komandu ar asprātīgām un rotaļīgām piezīmēm jaunā aizkulišu videoklipā

Ko jūs varat teikt par Han Hyo Joo un Park Hyung Sik ķīmiju filmā 'Laime'? Dalieties savās domās ar mums komentāros!

Lai uzzinātu vairāk par K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumiem un atjauninājumiem, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.