Lī Džunju un Namguns Mins, kuri abi 2017. gadā filmējās populārajā seriālā “Labs menedžeris”, lika fanu sirdīm pukstēt ar atkalapvienošanos MBC Drama Awards 2021 ceremonijā.

Lasiet tālāk un skatiet viņu burvīgo mijiedarbību ikgadējā balvu izstādē!

Namgoong Min un Lee Junho Flex draudzība MBC Drama Awards 2021 ceremonijā

Lee Junho un Namgoong Min pierāda, ka viņi ir #friendshipgoals šajā 2021. gadā, jo viņi abi ar saviem attiecīgajiem projektiem guva viļņus un pat ieguva lielas balvas pirms gada beigām.MBC Drama Awards 2021, kas notika 30. decembrī, pasākumu apmeklēja dažādas zvaigznes, un izcili aktieri un aktrises tika nominētas par viņu pārsteidzošajām izrādēm pēdējo 12 mēnešu laikā.

Filmas “Labs vadītājs” aktieri Namguns Mins un Lī Džunju tika nominēti tai pašai kategorijai, lai gan viņi joprojām atbalstīja viens otru.

JUMS VARĒTU PATĪK:14:00 Junho saņem pārsteiguma dāvanu no “Labā menedžera” līdzzvaigznes Namgoong Min par “The Red Sleeve Cuff” komplektu.

Pēc tam fani bija aculiecinieki abu zvaigžņu atkalapvienošanās ceremonijas laikā, un viņi nevarēja vien pielūgt savu draudzību. Viņi sveicināja un gavilēja viens par otru un pat zibināja pirkstu sirsniņas!


Pat aiz kameras Junho un Goong Min turpina atbalstīt viens otru. Filmas 'Awaken' aktieris saņēma kafijas kravas mašīnu no elku aktiera, kad viņš filmējās savā seriālā 'The Veil'.

Tad Namguns Mins atbildēja un izteica atbalstu savam draugam. Decembra sākumā Lī Džunju savos Instagram Stories ievietoja momentuzņēmumus, izliekot pārsteiguma dāvanu, ko Namguns Mins viņam nosūtīja filmas “The Red Sleeve Cuff” uzņemšanas laukumā.

Lī Džunju un Namguns Mins iegūst trofejas MBC Drama Awards 2021 ceremonijā

Namgoong Min 2021 MBC Drama Awards(Foto: MBC Oficiālā Instagram) Namgoong Min MBC Drama Awards 2021 ceremonijā

Namgoong Min ieguva Daesang šī gada MBC Drama Awards balvu pasniegšanas ceremonijā. Savā runā filmas 'The Veil' aktieris kļuva emocionāls, jo viņš izteica, cik nogurdinoši, bet gan vērtīgi bija iegūt tik lielu balvu.

Pirms savas trofejas pieņemšanas Namguns Mins bija pārsteigts, kad Lī Džunju devās viņam pretī un sirsnīgi apskāva viņu.

2PM dalībnieks apsveica savu iepriekšējo līdzzvaigzni un izskatījās tik laimīgs, redzot viņu runājot pēc Lielās balvas iegūšanas.

Namguns Mins atzina, ka ir fiziski un garīgi noguris nepārtrauktā darba un spiediena dēļ, ko piedzīvoja, gatavojoties savai iepriekšējai drāmai. Pēc tam viņš pateicās savai “Plūsva” komandai, kurā bija rakstnieks, režisors un viņa līdzzvaigznes, par pūlēm un smago darbu, ko viņi bija kopīgi veikuši drāmas laikā septembrī.

No otras puses, Lee Junho kopā ar savu komandu 'The Red Sleeve Cuff' ieguva astoņas balvas.

Kamēr viņš teica runu pēc izcilākā aktiera balvas saņemšanas, Namguns Mins izskatījās priecīgs un lepns, redzot Džunju uzvaras brīdi uz skatuves.

Lī Džunju / 2021. gada MBC drāmas balvas(Foto: MBC oficiālais Instagram) Lī Džunju MBC Drama Awards 2021 ceremonijā

Kamēr 2PM dalībnieks bija arī uz skatuves kopā ar Lī Se Jangu par labākā pāra balvu, korejiešu sirdsāķis minēja savu pieredzi, iegūstot tādu pašu balvu ar Namgoong Min 2017. gadā par viņu drāmu “Labs vadītājs”, liekot Daesang saņēmējam smieties.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: MBC Drama Awards 2021 uzvarētāji: “The Red Sleeve Cuff” saņem vairākas balvas + Lī Sē Jangs un Lī Džunju apsveica “Labāko pāri”

Ko jūs varat teikt par Lee Junho un Namgoong Min draudzību? Dalieties savos komentāros ar mums!

Lai iegūtu vairāk korejiešu drāmu, filmu un slavenību atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Šo rakstīja Šajs Kolinss.