'Extreme Job' Lī Honey gatavojas atgriezties mazajā ekrānā ar savu jauno romantisko komēdiju seriālu 'One the Woman' kopā ar aktieriem veterāniem Lee Sang Yoon , Jin Seo Yeon , un Lī Vons Geuns .

Viņa uzņemsies savu pirmo nozīmīgo lomu ar diviem varoņiem, mazajā ekrānā pieskaroties ķermeņa maiņas žanram.

Drāma seko stāstam par Džo Yeon Joo, sievieti prokurori, kura negadījuma dēļ zaudēja atmiņas un vienas nakts laikā kļuva par elitārā Korejas konglomerāta Kang Mi Na mantinieci.Lī Honijs dzīvo dubultu dzīvi, tagad plosījies starp diviem mīļotājiem

Paredzams, ka aktrise Lī Honija atveidos 180 grādu dzīves maiņu kā prokurors Džo Joons Džo, kurš tagad dzīvo greznu dzīvi ar mantinieces Kangas Mi Na tēlu.

Mīļais Lī(Foto: Honey Lee Instagram)

Raidsabiedrība SBS drāmā pirms pirmizrādes izlaida kadrus, kuros attēlotas Lī Honija potenciālās mīlestības intereses Lī Sang Jouns un Lī Vons Geuns.

Lee Honey un Lee Sang Yoon cīnās viens pret otru par zemesriekstiem

Pirmajā kadru komplektā Lī Honijs un filmas “Par laiku” aktieris Lī Sangs Jons iesaistījās asā konfrontācijā.

(Foto: SBS)

Interesanti, ka abi varoņi cīnījās par dažiem zemesriekstiem. Džo Jons Džo, kurš tagad dzīvo Kanga Mi Na dzīvi, pēkšņi izdzen Hanu Senu Vūku, kuru atveido Lī Sang Joons, kurš nozog viņai zemesriekstus.

Kad Seung Wook ieradās mājās pēc sava tēva pēkšņās nāves, viņš atrada Mi Na sēžam apbedīšanas zāles uzgaidāmajā zonā ēdam zemesriekstus un steidzās tos nozagt kā pārsteigumu.

(Foto: SBS)

Kanga Mi Na, kuru pēkšņā rīcība uzreiz saniknoja, parāda savu dusmu, kas satricināja Seungu Vūku, kas izraisa ziņkāri par to, kādu stāstu abi varoņi atveidos drāmā pēc viņu ironiskās, taču smieklīgās zemesriekstu konfrontācijas.

(Foto: SBS) (Foto: SBS)

No otras puses, filmas 'One the Woman' producentu komanda izteica pateicību abiem varoņiem. Viņi teica: “Pateicoties Lī Honijam un Lī Sang Jonam, kuri izrādīja savu komisko entuziasmu, aina bēru zālē bija gaišāka. Abu aktieru priekšnesumu dēļ abi radīja drāmu, kas liks pasmaidīt ikvienam, to vien noskatoties. Lūdzu, sagaidiet abu filmas 'Viena sieviete' aktieru sinerģiju.

Prokurori Lī Honijs un Lī Vons Geuns strādā kopā izmeklēšanā

Pēc tam kadros tiek parādīti Lī Honija un Lī Vona Geuna pārsteidzoši jaukā piekariņi kopā.

Lī Vons Geuns, kurš pēc militārā atbrīvošanas janvārī atgriezīsies mazajā ekrānā ar filmu 'One the Woman', spēlē Ahn Yu Jun, Džo Jonas Džo kursabiedra Tieslietu pētniecības un apmācības institūtā un pašreizējo Seopjonas apgabala prokuroru, lomu.

(Foto: SBS)

Kadros Jo Yeon Joo un Ahn Yu Jun ieslēdz gaismas, skatoties viens uz otru, un tas piesaista potenciālo skatītāju uzmanību.

Abi godājamie prokurori pavada nakti Džo Jonas Džo mājās, lai veiktu slepenu izmeklēšanu. Karstā strīda vidū Džo Jons Džo sūta dunci skatienus uz Ahn Yu Jun, kurš ērti sēž uz dīvāna ar pārsteigtu seju.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām:Lee Honey, Lee Sang Yoon, Lee Won Geun un Jin Seo Yeon pārtop par supervaroņiem jaunajā plakātā “Viena sieviete”

Džo Yeon Joo un Ahn Yu Jun, kuri šobrīd strādā pie izmeklēšanas, rada jautājumus par to, kādu darbu un attiecības abi prokurori rādīs drāmā.

(Foto: SBS)

Filmas 'One the Woman' producentu darbinieki dalījās pārdomās par abu aktieru sinerģiju kā līdzzvaigznēm. Viņi dalījās: “Ķīmija, ko radījusi Lī Honija un Lī Vona Geuna kopīga darbība, noteikti sniegs atsvaidzinošu un unikālu klātbūtni mazajā ekrānā. Lūdzu, izrādiet lielu mīlestību un atbalstu abiem 'Sievietes viena' aktieriem.

Filmas “One the Woman” izlaišanas datums un kur skatīties

(Foto: SBS)

Gaidāmā SBS rom-com vadīs Čojs Jangs Hūns, kurš ieguva atzinību par savām režijas prasmēm, pateicoties filmai “Good Casting” un rakstniecei Kimam Jonam.

Jin Seo Yeon, Na Young Hee, Kim Chang Wan, THE BOYZ Younghoon un Weki Meki Doyeon sērijā pievienosies trijotnei.

Plānots, ka filmas 'One the Woman' pirmizrāde kanālā SBS notiks 17. septembrī, un tā tiks rādīta katru piektdienu un sestdienu plkst. 22:00. KST.

LASĪT VAIRĀK: “Extreme Job” dalībnieku atjauninājums 2021. gadā: skatiet šīs jaunās filmas un drāmas no Ryu Seung Ryong, Lee Honey, Jin Seon Kyu, Lee Dong Hwi un Gong Myung

Sekojiet KDramastars, lai uzzinātu vairāk par Kdrama, KMovie un slavenību jaunumiem!

Šis raksts pieder KDramastaram.

Raksta Elija Mully.