Korejiešu drāma(Foto: SBS)
Korejiešu drāmas, kas liks jūsu sirdij izkust ar jaukajām greizsirdības ainām

Korejiešu drāmu skatīšanās ar mīlas trijstūri vienmēr ir emociju kalniņi, jo īpaši tad, ja daži drāmas varoņi uzvedas neveikli un smieklīgi, kad viņus piedzīvo greizsirdības lēkme. Ja galvenajā lomā ir ieinteresēts vairāk nekā viens varonis, tad noteikti ir greizsirdības ainas. Tieši tad aktieri, kas atveido šos varoņus, ar savām jaukajām greizsirdīgajām emocijām atdzīvina stāstu.

Ja vēlaties sajust satraukumu, kā arī reiboni dažās K-Dramas, kas ietver smieklīgas greizsirdības ainas, tad šeit ir dažas K-Dramas, kas ietver smieklīgas greizsirdības ainas. Ritiniet uz leju, lai redzētu, vai esat skatījies kādu no šīm sērijām un vai kāds no korejiešu aktieriem, kas tajā spēlē galveno lomu, ir jūsu mīļākais.

Mēs esam iekļāvuši arī īsu šo drāmu kopsavilkumu, lai mudinātu jūs tās noskatīties, ja vien vēl neesat tās skatījies.

GOBLINS

Korejiešu drāma(Foto: tvN)
Korejiešu drāmas, kas liks jūsu sirdij izkust ar jaukajām greizsirdības ainām

Šīs drāmas stāsts ir par meiteni vārdā Eun Tak, kura jau kopš dzemdībām var piedzīvot neredzamo jeb, citiem vārdiem sakot, spoku redzēšanu, kas viņai vienmēr stāsta, ka ir nemirstīgas būtnes izredzētā līgava. Līdz kādu dienu viņa satiek šo nemirstīgo, kurš, no otras puses, ir gaidījis, kad minētā līgava beigs savu mūžīgo dzīvi. Galu galā viņi satikās un dzīvoja vienā mājā. Jā! Viņiem bija lemts iemīlēties, taču pat pašam goblinam, kurš nodzīvojis simtiem gadu, nav imunitātes pret greizsirdības sajūtu, kad runa ir par viņa meiteni.

Fantāzijas drāmā “GOBLIN” piedalās Kims Go Euns un Gongs Yoo.

MANTINIEKI

Korejiešu drāma(Foto: SBS)
Korejiešu drāmas, kas liks jūsu sirdij izkust ar jaukajām greizsirdības ainām

'Mantinieki' ir arī vēl viena drāma, kurā ir stāsts par mīlas trīsstūri, un, dzirdot vārdus 'mīlas trīsstūris', jūs zināt, ka stāsts ietvers daudz greizsirdības ainu. Šajā drāmā runa ir par diviem zēniem, kuri kādreiz bija labākie draugi un vēlāk pārpratuma dēļ kļuva par ienaidniekiem. Tomēr lietas sāks mainīties, kad viņu dzīvēs ienāks parasta meitene vārdā Ča Euna Sanga, kļūstot par studenti viņu prestižajā skolā, viņu dzīve sāks pieķerties, un abi zēni mēģinās iekarot Eunas Sangas sirdi.

Šajā drāmā spēlē Halju slavenības Park Shin Hye, Lee Min Ho un Kim Woo Bin.

DOCTOR CRUSH

Korejiešu drāma(Foto: SBS)
Korejiešu drāmas, kas liks jūsu sirdij izkust ar jaukajām greizsirdības ainām

'Doktors Crush' stāsta centrā būs Yoo Hye Jung, kurš ir dumpīgs pusaudzis bez mērķa vai sapņiem. Bet viņa sāka mainīties, kad viņa pāriet uz skolu, un viņa satiek Hong Ji Hong, skolotāju, kurš arī ir ārsts. Tad viņa galu galā saprata, ko vēlas darīt ar savu dzīvi, un iedvesmoja viņu īstenot savus sapņus. Un, lai gan viņi tika izšķirti kādu neveiksmīgu apstākļu dēļ, liktenis viņus atkal atradīs, kad viņi abi sāks strādāt vienā slimnīcā.

Tur jūs redzēsiet, cik greizsirdīgs Hong Ji Hong būs par Yoo Hye Jung puišu draugu.

SAULES PĒCĒJI

Korejiešu drāma(Foto: KBS 2)
Korejiešu drāmas, kas liks jūsu sirdij izkust ar jaukajām greizsirdības ainām

'Saules pēcnācēji' ir romantiska drāma, kas risinās ap stāstu starp diviem puišiem, kuri ir seržants un kapteinis Korejas armijā, kas kļuva par labākajiem draugiem. Viņi abi ir vislabākie savā darbā, gandrīz perfekti ar savu darbu; tomēr, runājot par mīlestības lietām, lietas nedarbojas perfekti. Seržantei Seo Deja Jangai patīk Mjuns Jons, kurš ir armijas ārsts, kurš arī viņu ļoti mīl, taču viņas tēvs nepiekrīt abu attiecībām un dara visu, lai tās atšķirtos. No otras puses, kapteinim Yoo Shi Jin, šķiet, nav laika mīlestībai, tikai tad, kad viņš satiek Mo Yeon, kurš ir veiksmīgs ārsts, ar kuru liktenis prasīs viņus atkalapvienot. Jūs atradīsiet jauku greizsirdības ainu, kad abas sievietes saņēma paciņu ar zēnu fotogrāfijām, kas sēž blakus divām nepazīstamām meitenēm.

Drāmā piedalās bijušais pāris Song Hye Kyo un Song Joong Ki.