Filmas 'The Penthouse' aktieris Kims Jangs Dejs risina sarunas par galveno lomu gaidāmajā drāmā 'Skola 2021'.

Saskaņā ar 15. februāra ziņojumu, uzlecošā zvaigzne un filmas “Ārkārtējais tu” aktieris Kims Jangs Dejs pievienosies KBS1 jaunākā seriāla “Skola 2021” galvenajiem dalībniekiem. Pēc tam, kad ziņas izplatījās tiešsaistē, aktiera mājas aģentūra izplatīja savu paziņojumu par viņu mākslinieku.

Pēc viņu domām 'Mūsu mākslinieks Kims Jangs Dejs saņēma piedāvājumu filmēties KBS2 jaunajā drāmā 'Skola 2021', un viņš pašlaik izskata piedāvājumu. Iepriekš tika paziņots un apstiprināts, ka galvenās lomas lomā iejutīsies WEI dalībnieks un filmas 'A Love So Beautiful' aktieris Kims Jo Hans.Kim Young Dae un Kim Yo Han vienā projektā

Ja tiks dota iespēja un Kims Jangs Dejs pieņems projekta piedāvājumu, viņš pievienosies Kimam Yo Hanam kā vienam no vadošajiem vīriešiem. Plānots, ka programma “Skola 2021” sāksies šī gada augustā. “Skola 2021” ir universitātes pilsētiņas drāma, kas stāstīs par profesionālās vidusskolas audzēkņiem. Visas lietas par viņu dzīvi un izaugsmi kā indivīdam ir daži no galvenajiem punktiem, kas jāgaida šajā sērijā.

Kims Jo Hans atveidos Kimas Tae Jinas tēlu, bijušo taekvondo spēlētāju, kurš nacionālajās vieglatlētikas sacensībās izcīnīja bronzas medaļu. Taču diemžēl viņš savā dzīvē sastapsies ar negaidītu notikumu un liks piedzīvot nopietnu potītes traumu. Šajā sarežģītajā karjeras laikā Tae Jin saskarsies arī ar citu problēmu. Viņa tēva bizness bankrotēja.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņu kopīgoja 김영대 (@youngdae0302)

Lasi arī: Filmas 'The Penthouse' aktieris Kims Jangs Dejs stāsta, ka vēlas filmēties vēsturiskā drāmā

Neveiksmīgu notikumu dēļ Tae Jin nolēma pamest taekvondo un iestājās profesionālajā vidusskolā. Lai gan viņam ir savam vecumam nobriedusi personība, viņš nav pietiekami pārliecināts, lai stātos pretī citiem cilvēkiem, it īpaši meitenes priekšā, kura viņam patīk. Tikmēr Na Geum Young (pagaidām nav apstiprināts aktieris) ir arī profesionālās vidusskolas audzēknis, kurš mācās otrajā klasē. Viņa sapņo kļūt par YouTube vlogeri. Geum Yong arodskolā apgūst pavārmākslu. Sīkāka informācija par šo drāmu vēl nav paziņota.

Divi jauni mākslinieki, kas aizraujas ar aktiermākslu

No otras puses, par elku pārvērstais aktieris Kims Jo Hans šobrīd spēlē galveno lomu populārā ķīniešu seriāla 'A Love So Beautiful' korejiešu adaptācijā. Viņš spēlē Ča Heona lomu, kas ir ideāls students un sejas ģēnijs viņu skolā.

Pēc saviem secīgajiem drāmas projektiem 2020. gadā 24 gadus vecais aktieris Kims Jangs Dejs atgriezīsies iespaidīgās mājienu drāmas “The Penthouse” otrajā sezonā. Šie divi jaunie mākslinieki gatavojas veikt vēl vienu interesantu darbu, kas noteikti sniegs daudz iedvesmojošu reālās dzīves notikumu, īpaši jauniešiem.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Johans Kims (@y_haa.n)

Lasi arī:'Mīlestība tik skaista': Kim Yo Han un So Ju Yeon demonstrē savu jauko ķīmiju jaunos kadros

Vai vēlaties skatīties filmas “Skola 2021” jauno drāmas versiju? Paziņojiet mums komentāros!

Lai uzzinātu vairāk par K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumiem un atjauninājumiem, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.