Kim Hye Soo izmantoja iespēju, lai izceltu jaunos aktierus, kuri filmējās Netflix hitā K-drāmā “Juvenile Justice”.

Līdzās galvenajām zvaigznēm Kimam Mu Yeol, Lee Sung Min un Lee Jung Eun filmā 'Juvenile Justice' seko stāstam par elites un nežēlīgo tiesnesi Simu Eun Seok un viņas ārkārtīgo nepatiku pret nepilngadīgajiem likumpārkāpējiem.

10 daļīgo sēriju sērija kļuva par milzīgu hitu pēc tās globālās izlaišanas. Tas pat iekļuva OTT platformas populārākajos televīzijas šovos visā pasaulē kopā ar 'All of Us Are Dead'.Pašlaik valda “Juvenālā justīcija”. Netflix populārākais TV šovs, kas nav angļu valodā uz divām nedēļām. Tas kopumā ieguva 45 930 000 skatītu stundu.

Instagram ierakstā Kim Hye Soo godina 'Nepilngadīgo justīcijas' līdzzvaigzni

(Foto: Netflix Korea Instagram)
Kim Hye Soo dalās pārdomās par drāmu, līdzzvaigzne Kim Moo Yeol, vairāk

Ar triumfālo sasniegumu kriminālseriālā Kima Hje Sū godināja savas līdzzvaigznes, jo arī viņas ir pelnījušas uzmanību.

Godalgotā aktrise iesaistījās sociālajos medijos un kopīgoja virkni nekustīgu izgriezumu un aizkulišu fotoattēlu, kuros redzami aktieri.

Turklāt Kim Hye Soo Instagram ievietoja arī jauno aktieru vārdus un epizodes, kurās viņi parādījās.

Nepilngadīgo justīcija(Foto: Kim Hye Soo oficiālais Instagram) (Foto: Kim Hye Soo oficiālais Instagram) (Foto: Kim Hye Soo oficiālais Instagram) (Foto: Kim Hye Soo Instagram)

Komentāru sadaļā fani un skatītāji slavēja aktrises darbību, lai iepazīstinātu ar jaunajiem aktieriem, kas ļāva filmai 'Juvenālā justīcija' gūt panākumus.

Turklāt viens norādīja, ka, neskaitot 'Signāla' aktrisi, viss Netflix seriāla dalībnieku ansamblis bija 'ļoti talantīgs'. Šķita, ka galvenās zvaigznes un otrā plāna aktieri ir “kaislīgi” savā amatā.

Tikmēr jaunie aktieri, piemēram, Yoon Seo Ah, kura spēlēja vienu no Puruma centra meitenēm, izrādīja savu mīlestību pret Kimu Hju So. Viņa teica: “Es esmu vēl pateicīgāka, ka atcerējos mani šādi. Es viņu ļoti cienu.

Yoon Seo Ah parādījās 4. un 5. sērijā, spēlējot Go Hye Rim lomu. Viņa arī pievienojās filmas “Tomēr” aktieriem kopā ar Song Kang un Han So Hee, kur viņa ieņēma Seo Ji Wan lomu.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS NOLAIDĀJĀS: Han So Hee, Kim Hye Soo, citas Kdrama zvaigznes, kuras cieta no finansiālām problēmām ar vecākiem

Turklāt atzinību godalgotajai aktrisei izteica otrā plāna aktrise Yoon Young Kyung, kura spēlēja vienu nepilngadīga likumpārkāpēja māti. Viņa ar nepacietību gaida iespēju atkal ar viņu strādāt.

Tas pats attiecas uz aktieriem Džo Hjeonu Sū, Do Ju Kjunu, Čo Dži So, Kimu Bo Jangu un citiem, kuri atstāja pateicības ziņojumu Kimas Hjesū Instagram ierakstā.

Kim Hye Sook godina filmas 'Juvenile Justice' scenāristu

(Foto: Netflix Korea)
Kima Hje So

Visbeidzot, filmas 'Hēna' zvaigzne godināja arī filmas 'Nepilngadīgo justīcija' scenāristu Kimu Minu Seku. Garā ierakstā 51 gadu vecā zvaigzne atklāja, ka “viņš aptvēra aptuveni 50 cilvēkus, kas bija iesaistīti juristu aprindās un labošanas iestādēs”, lai izstrādātu tik brīnišķīgu scenāriju.

Savā IG ierakstā aktrise arī atstāja drosmīgu paziņojumu par Netflix seriāla vēstījumu.

Kim Hye Soo norādīja, ka 'Juvenile Justice' ir vairāk nekā tikai seriāls vai drāma aiz tiesas. Tajā ir ietverti dažādi jautājumi, par kuriem ikvienam būtu jāuztraucas gan tiesā, gan ārpus tās, tostarp par nepilngadīgo noziegumu pašreizējo stāvokli, kā arī par sabiedrības sistēmu un nepilngadīgo likumpārkāpēju dzīvi pēc tiesas.

LASĪT VAIRĀK: Kim Hye Soo Diēta 2022: “Juvenile Justice” zvaigzne atklāj ēdienu, ko viņa nekad neēstu

Šis raksts pieder KDramastaram
Autors Geca Wills