KBS ir atklājusi savas ļoti gaidītās drāmas 'Imitācija' debiju.Iekšānesenais ziņojums,tīkls ar Hankook Ilbo starpniecību paziņoja, ka gaidāmā sērija tiks rādīta 7. maijā.

Režisors Han Hyun-Hee, gaidāmā KBS drāma ir balstīta uz tāda paša nosaukuma tīmekļa filmu, kuru sarakstījis Kjuns-rans Parks.

'Imitācijas' aktieri un konspekts

Šeit ir attēlots stāsts par topošajiem elkiem Tējas ballīti un tās trim dalībniekiem Lī Ma Ha, kuru spēlē “Parazītu” aktrise. Jungs Ji-So , Ri-A, ko tēlo Kima Minseo un Hjuna Dži, kuru atveido Lims Na Jangs.Seriāls seko meiteņu grupas piedzīvojumam, kad viņas saskārās ar izaicinājumiem, lai gūtu panākumus izklaides jomā.

Diemžēl ne katrs dalībnieks ieguva vienlīdzīgu sabiedrības uzmanību pēc tam, kad Ma-Ha kļuva par slavenāko dalībnieci, pateicoties viņas neparastajai līdzībai ar populāro dziedātāju Ri-Ma, kuru atveidoja Park Ji-Yeon.

Tagad Tējas ballītei nav šķēršļu sasniegt zvaigznes statusu pēc tam, kad viņi piedalījās realitātes TV programmā.

Līdzās trīs dalībnieku meiteņu grupai viņi iepazinās ar jau slavenajiem elkiem Šaksu.

Pēc tam lietas iet uz dienvidiem Lī Džūns-Jangs varonis Kwon Ryeok, kurš ir zēnu grupas dalībnieks, nepatīk Ma-Ha.

Turklāt citi Shax dalībnieki ir Ateez's Choi Jong-ho, Park Seong-hwa un Jeong Yun-ho

GADĪJUMĀ, KAD JŪS NOLAIDĀJĀS: Jungs Dži So un Lī Junjons apstiprināja KBS Idol drāmas “Imitācijas” vadīšanu

KBS atjaunina fanus “Imitācijas” tabulas lasīšanas laikā

Pēc paziņojuma par 'Imitācijas' pirmizrādi KBS, tīkls publicēja fotoattēlus scenārija lasīšanas laikā, kurā piedalījās aktieri, kā arī režisors Han Hyun Hee.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Imitation 이미테이션 (@imitationkbs)

To nolasīšanas laikā Jung Ji So atklāja savu aktiermeistarību, demonstrējot savu enerģiju kā tējas ballītes vadošo lomu.

Turklāt 'The Cursed' zvaigzne arī demonstrē labu ķīmiju kopā ar Lim Nayoung un Min-seo.

Tikmēr Lī Džuns Jangs galda lasīšanas laikā ienesa pozitīvu enerģiju ar savu nenoliedzamo humora izjūtu, kas ir pretrunā ar viņa foršā un harizmātiskā Kvona Rajoka lomu.

Tāpat kā Jung Ji So, arī U-Kiss dziedātājs demonstrēja lielisku ķīmiju kopā ar citām zvaigznēm, kuras atveidos Shax dalībniekus.Nesenā ziņojumāproducentu darbinieki atzinīgi novērtēja pozitīvo sinerģiju starp aktieriem un komandu.

Ar šo visa komanda ar nepacietību gaida veiksmīgu šovu, kas skatītājos sagādās 'sirdi plīvojošu sajūsmu'.

'No Jung Ji So, Lee Jun Young, Yunho līdz pārējiem galvenajiem dalībniekiem mēs varējām just, ka viņu ķīmija un sinerģija sāk pieaugt. Pēc pirmās scenārija lasīšanas bijām pārliecināti, ka pārējā filmēšana būs jautrs un patīkams darbs. Šobrīd cītīgi strādājam pie filmēšanas, lai šopavasar skatītājiem sagādātu sirdi plīvojošu sajūsmu un veldzējošus smieklus. Lūdzu, gaidiet 'Imitāciju'! Pārstāvis paskaidroja.

Pēc veiksmīgas tabulas nolasīšanas un paziņojuma par gaidāmo pirmizrādi KBS, tīkls iepriekš minēja, ka 'Dear.M' debija, kas bija plānota ēterā pirms 'Imitation', ir atlikta.

LASĪT VAIRĀK: Gaidāmā elku romantiskā drāma 'Imitācija' ar SF9 Chani galvenajā lomā aizstās 'Dear.M' programmā Primetime

Tas notika pēc tam, kad atklājās Parka Hje Soo strīdi pēc apsūdzībām par vardarbību skolā, kuras aktrise un viņas aģentūra noliedza.

'Lai rūpīgi izpētītu neseno problēmu saistībā ar vienu no 'Cien. M' aktieri un, lai nodrošinātu augstas kvalitātes izlaidumu, esam nolēmuši atlikt pirmizrādi, KBS paziņojumā teikts.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Geca Wills