Vēlaties redzēt vairāk par Kalmāru spēle aktieru mijiedarbība? Tad šeit ir vēl vairāk viņu burvīgo snapu, ar kuriem viņi paši dalījās savā Instagram kontā.

Squid Game Cast(Foto: Netflix Korea Instagram)
Squid Game Cast

Wi Ha Joon un Park Hae Soo pirmais Instagram fotoattēls kopā

22. septembrī jaunais K-drāmas sirdsāķis un uzlecošais aktieris Vi Ha Džons pārsteidza fanus ar savu Instagram ierakstu, parādot viņa fotoattēlu kopā ar Kalmāru spēle līdzdalībnieks Parks Hae Soo. Abi izskatījās kā dvīņi ar saviem melnajiem tērpiem.

Izskatoties izskatīgi un laimīgi, Park Hae Soo un Wi Ha Joon sasildīja fanu sirdis savā jaunākajā momentā. Tā kā viņu jaunais seriāls joprojām saņem labas publikas atsauksmes un pastāvīgi pārspēj jaunus rekordus, abi aktieri izlaida kopīgu attēlu, lai pateiktos faniem par viņu milzīgo atbalstu.Wi Ha Joon un Park Hae Soo(Foto: Wi Ha Joon Instagram)

Wi Ha Joon uzrakstīja parakstu, kurā teikts 'Ar 218. dalībnieku.' Viņš arī minēja 'Cienījamie un mīļie brāļi Hae Soo, Sang Woo un Junho.'

LASI ARĪ: Junga Ho Yeon Instagram sekotāju skaits trīskāršojās, pateicoties spēlei 'Squid Game' + frontes vīrs Lī Bjūns Huns izceļas ar 'Squid Game' tematiskām dāvanām

Kalmāru spēle Lomās Wi Ha Joon, Jung Ho Yeon un Lee Yoo Mi saņem milzīgu fanu atbalstu

Ha Džons spēlēja policista Hwang Jun Ho lomu megahitu seriālā. Tieši pēc tam, kad viņš parādījās Netflix oriģinālajā sērijā Kalmāru spēle , viņa Instagram sekotāju skaits ir trīskāršojies, un tagad viņam būs gandrīz miljons sekotāju.

Viņš nav vienīgais Kalmāru spēle cast, kurš piedzīvo strauju sekotāju skaita pieaugumu. Par modeli kļuvusi aktrise Jung Ho Yeon, par kuru vēlāk atklājās, ka viņa satiekas Atbilde 1988 aktieris Lī Dongs Hvi kļuva par pievilcības centru.

Kalmāru spēle Still(Foto: Netflix Korea Instagram)

No viņas 400 000 sekotāju tas pieauga līdz 1,3 miljoniem un joprojām tiek skaitīts. Cits Kalmāru spēle Zvaigzne Lee Yoo Mi, kas spēlēja Ji Young In varoni, saņēma milzīgu atbalstu no faniem, viņai tagad ir 314 000 sekotāju.

Lee Yoo Mi un Jung Ho Yeon(Foto: Lee Yoo Mi Instagram)

JUMS VARĒTU PATĪK: 4 K-Drama lomas no GOT7 filmas Jinyoung, kas pilnībā iespaidoja skatītājus ar viņa lielisko aktierspēli

Lee Yoo Mi un Jung Ho Yeon(Foto: Lee Yoo Mi Instagram)

Kas notiks Wi Ha Joon tālāk?

Pēc viņa drāmas panākumiem Kalmāru spēle, Wi Ha Joon nekavējoties atgriežas mazajā ekrānā ar K-Drama Slikti un traki. Paredzams, ka viņš minētajās sērijās strādās kopā ar Lī Dongu Vūku un Hanu Dži Einu.

Slikti un traki pirmizrāde ir paredzēta 2021. gada decembrī.

Vi Ha Džons(Foto: Wi Ha Joon Instagram)

Ja vēlaties redzēt vairāk Wi Ha Joon projektu, varat skatīties viņa iepriekšējos projektus 18 Atkal romantika ir bonusa grāmata, kaut kas lietū, mana zelta dzīve, un vēl. Šogad viņš filmējās divās aizraujošās filmās Pusnakts un Haizivs: sākums.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: Kāpēc Netflix “Squid Game” bija 13 gadi, lai izveidotu un iepazītu Megahit K-Drama ģēniju

Kuri no “Squid Game” dalībniekiem ir jūsu mīļākie? Kopīgojiet to ar mums komentāros!

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.


Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.