JTBC turpina rosināt fanu interesi ar sirsnīgiem tīzeriem par gaidāmo drāmu “Tomēr”, kurā piedalās Song Kang un Han So Hee.

Romantiskā drāma, kas tiek dēvēta arī par 'Es zinu, bet', atklāja jaunus nekustīgus attēlus, kas noteikti aizraus skatītāju sirdis ar dueta ekrāna ķīmiju.

Apraides tīklā oficiālais Twitter konts , tika izlaista fotoattēlu sērija, kas parāda nenoliedzamo starp galvenajām zvaigznēm.

'Tas ir svaigs, tāpēc tas ir vēl aizraujošāks,' teikts parakstā.

Song Kang, kurš atveido Park Jae Uhn varoni, valkāja pārāk lielu violetu jaku, atrodoties Han So Hee atveidotā kautrīgā un bailīgā Yoo Na Bi priekšā.

Pirms jaunajiem kadru izgriezumiem JTBC atmeta drāmas pirmo teaser videoklipu.

Īsajā klipā tiek parādīts tauriņa tetovējuma attēls, kas, šķiet, atrodas aktierim uz pakauša. Tam sekoja 26 gadus vecās aktrises burvīgais smaids, kad viņa skatījās filmas Navillera zvaigznes valdzinošajās acīs.

LASĪT VAIRĀK: Filmas “Es zinu, bet” zvaigznes Song Kang un Han So Hee sāk filmēt savu romantisko seriālu

'Tomēr' aktieris un izdošanas datums

Pamatojoties uz Junga Seo sarakstīto tāda paša nosaukuma tīmekļfilmu, filmu “Nevertheless” vada filmas “Flower Crew: Joseon Marriage Agency” režisors Kims Ga Rams kopā ar scenāristu Jungu Vonu, kurš arī sarakstīja 2019. gada drāmu “Iepazīšanās klase”.

Gaidāmā romantiskā drāma seko stāstam par diviem cilvēkiem, kuriem bija atšķirīgs skatījums uz mīlestību un dzīvi.

Plānots, ka jaunās drāmas pirmizrāde notiks 19. jūnijā, katru sestdienu ar kopumā 10 sērijām.

Park Jae Uhn ir vīrietis, kurš uzskata, ka iepazīšanās ir kaitinoša, bet var slēpt, ka viņam noteikti patīk flirtēt.

Viņš tiek raksturots kā sabiedrisks, draudzīgs un dzīvespriecīgs cilvēks, taču domā, ka nav gatavs uzņemties saistības.

Ar to viņš novelk stingru robežu starp citiem cilvēkiem un sevi un nepadodas emocijām - tikai tad, kad viņš krustojas ar Yoo Na Bi, kuram ir uzticības problēmas.

Lai gan viņa vēlējās atgriezties uz iepazīšanās skatuves, viņa jutās traumēta pēc rūgtās pieredzes ar savu pirmo mīlestību.

Gaidāmā korejiešu drāma “Nevertheless” atklās, kā Yoo Na Bi lēnām nojauks savu sienu Park Jae Uhn.

Papildus abām galvenajām zvaigznēm skatītāji var sagaidīt arī Čae Čen Hiepa, Jaņ Hje Ji, Han Ei Ddeuma, Kima Mina Gvi un citu cilvēku uzstāšanās.

Song Kang un Han So Hee jaunākā drāma

Drīzumā iznākošā JTBC drāma ievērojami atšķiras no Han So Hee iepriekšējās drāmas 'Precēto pasaule'.

Popularitāti viņa ieguva ar savu iespaidīgo sniegumu Yeo Da Kyung lomā, kuram bija slepens romāns ar precētu vīrieti Lī Taju Ohu, kuru atveidoja Parks He Džons un Kimas Hī E atveidotās Dži Suns Vu vīrs.

Kas attiecas uz Song Kang, viņš nesen noslēdza asaras satraucošo drāmu 'Navillera' kopā ar veterānu aktieri Park In Hwan.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: Han So Hee aģentūra uzstādīja rekordu starp baumām, ka aktrise 'Precēto pasaule' aizstāj Seo Ye Ji OCN drāmā 'Sala'


Šis raksts pieder KDramastaram.

Autors Geca Wills