Vēl viena klasiska vēsturiski romantiska drāma, ko 2012. gadā izbaudīja K-drama fani, ir Park Yoo Chun un Han Ji Min “Jumta princis”! Pastāstiet mums, kur atrodas seriāla dalībnieki, kas ir piepildīti ar romantiku, traģēdiju un komēdiju pēc tā noslēguma pirms 10 gadiem.

Parks Yoo Chun

Kad viņš pabeidza seriālu “Jumta princis”, bijušais TVXQ dalībnieks ieguva tādas nozīmīgas balvas kā izcilais korejiešu aktieris, izcils aktieris, labākā tīkla interneta piekritēja balva un People's Choice Award.

Parks Yoo Chun(Foto: News1) Park Yoo Chun

Pēc romantiskās vēsturiskās drāmas Yoo Chun parādījās MBC seriālos 'I Miss You', SBS '3 Days' un savā jaunākajā sērijā 'Meitene, kas redz smakas'.Papildus galvenajiem medijiem Park Yoo Chun iesaistījās neatkarīgajā filmu industrijā, kur viņš vēlreiz pierādīja savas izcilās aktiermeistarības. Faktiski viņš ieguva labākā aktiera balvu Lasvegasas Āzijas filmu balvā par lomu filmā “Veltītais ļaunums” 2021. gada augustā.

Han Ji Min

Han Ji Min arī nopelnīja trofejas par piedalīšanos filmā 'Jumta princis'. Viņai atvērās daudzas durvis, un viņa varēja strādāt dažādās drāmās un filmās, piemēram, 'Haids Džekils, es', 'Pazīstama sieva', 'Viena pavasara nakts', 'Ēnu laikmets', 'Mis Beka' un Hosē.

Han Ji Min(Foto: Han Ji Min Instagram)

Aktrise šobrīd gatavojas aizraujošām drāmām, proti, “Beyond The Memory” un “Our Blues”, kuru abu pirmizrāde ir gaidāma 2022. gadā.

Viņai ir arī jauna filma “A Year-End Medley” kopā ar Lee Dong Wook, Lee Kwang Soo, Kang Ha Neul, SNSD YoonA, Won Jin A, Seo Kang Joon, Kim Young Kwang un citiem.

Choi Woo Sik

No nelielām lomām līdz lielākām lomām Čoi Vū Siks spēja izveidot iespaidīgu aktieru portfeli, gadiem ilgi strādājot izklaides industrijā.

(Foto : SBS) Choi Woo Sik | Joprojām mūsu mīļā vasara

Viņa piedalīšanās fenomenālajā korejiešu filmā un Oskara balvas ieguvējs “Parazīts” pamudināja Čoi Vū Sika slavu un atpazīstamību.

JUMS VARĒTU PATĪK: Choi Woo Sik par Hallju uzplaukumu ārzemēs, runā par saviem plāniem, drāmas un daudz ko citu

(Foto: Cosmopolitan Korea)

Pašlaik viņš piedalās populārajā romantiskajā drāmā “Mūsu mīļotā vasara”, kur viņš atkal satikās ar savu filmas “Ragana” līdzzvaigzni Kimu Da Mi.

Turklāt Čoi Vū Sika jaunā filma 'The Policeman's Lineage' pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada 5. janvārī, un tā atstāja spēcīgu iespaidu kinoskatītāju vidū. kasē pārspējot filmu 'Zirnekļcilvēks: nav ceļa uz mājām'. .

Lī Tae Sungs

Pirms viņa parādīšanās filmā “Jumta princis”, Lī Tae Sungs pirmo reizi bija pazīstams kā burvīgs un burbuļojošs students slavenās japāņu drāmas “Nerātnais skūpsts” korejiešu rimeikā, kur viņš strādāja kopā ar Kimu Hjunu Džonu un Jungu So Minu.

Viņš mainīja tēlu kā princis Mū Čans filmā 'Jumta princis' un galu galā filmējās augstākā līmeņa Kdramas 'Ms. Hammurabi, 'Zelta dzīve' un 'Penthouse'.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Lee Tae Sung 이태성 🇰🇷 (@taesama27)

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ TO palaidāt garām: 'Spoku ārsts' 2. sērija: Kimu Bumu apsēdis Raina gars

Lee Tae Sung atgriežas uz mazā ekrāna TVN tikko iznākušajā medicīnas drāmā 'Ghost Doctor'. Viņš uzņemas Jang Min Ho, vīriešu antagonista lomu Ča Jangmina (Lietus) un Go Seung Tak (Kim Bum) dzīvē.

Tikmēr Lī Tae Ri, kurš spēlēja kā Song Man Bo, piedalījās filmās 'The Beauty Inside', 'Extraordinary You', 'Tale of the Nine Tailed' un 'True Beauty'.

Jungs Suks Vons, kurš atveidots kā Vū Jons Sols, 2019. gadā pievienojās Junam Dži Hūnam Netflix oriģinālajā seriālā “Karaliste”.

Lai uzzinātu vairāk par K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumiem un atjauninājumiem, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.