Gaidāmā KBS drāma “Imitācija” noteikti izraisa fanu sajūsmu, izlaižot ne tikai vienu, bet piecus jaunus elpu aizraujošus varoņu plakātus.

Nomesti jauni plakāti “Imitācija”.

'Imitācija' ir drāma, kuras pamatā ir hit webtoon ar tādu pašu nosaukumu, ir diezgan zvaigžņu, kas padara to ļoti gaidītu. Stāsts risināsies ap krāsaino elku dzīvi ļoti konkurētspējīgā Korejas izklaides industrijā, tāpēc tajā noteikti būs daudz drāmas.

Gaidāmās izrādes dalībnieku vidū ir tādi cilvēki kā Jung Ji So, Lī Džuns Jangs no U-KIss, Junju no ATEEZ, Seonghwa, San un Jongho, bijušais grupas I.O.I dalībnieks un PRISTINA Lima Najuna.Raidījumā būs arī SF9 Hwiyoung un Chani, g.o.d. Danny Ahn, Yuri, Minseo, Boys' Republic Suwoong un citi. Faktiski Ahn Jung Hoon un bijušais Baby V.O.X dalībnieks Šim Euns Džins arī piedalīsies tajā. Teikt, ka šajā gadījumā kopā darbotos vairāk elku nekā parasti, ir nepietiekams apgalvojums.

LASI ARĪ: Kims Vū Bins, Šīns Mins Ahs randiņš 2021. gadā: slavenību pāris divas reizes pierādīja, ka viņi ir galvenie #Attiecību mērķi

Kopš tā laika izrāde patiešām ir ap stūri jauni plakāti tagad ir atbrīvoti. Katrā plakātā ir attēlots katrs dalībnieks. Tā kā ir tikai pieci, atliek redzēt, vai tiks izdots vairāk.

Jungs Ji izskatās pēc lelles

Jung Ji So viņas plakātā izskatās kā dzīva lelle, kas ir gatava dzīties pēc saviem sapņiem. Savā plakātā viņa skatījās uz priekšu ar apņēmīgu skatienu un izstieptām rokām, it kā būtu gatava pacelties. Viņa atveidos talantīgu dejotāju Ma Ha, kas ir topošās meiteņu grupas Tea Party centrs.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Imitation 이미테이션 (@imitationkbs)

'Lai gan šobrīd esmu imitācija, es sapņoju kļūt par īstu darījumu,' teikts plakāta paziņojumā, norādot, ka Jungs Ji So spēlēs kādu, kas atrodas viņu sapņu smailē, un neļaus, lai nekas viņus kavētu gūt panākumus. nezaudējot savu īsto sevi. Neatkarīgi no Jung Ji So, U-Kiss Lee Jun Young ir arī viņa plakāts.

Spēlējot labsirdīgo un dažkārt neveiklo Kvonu Rioku, kurš ir talantīgais puišu grupas SHAX talantīgais centrs, plakātā redzams, ka aktieris skatās uz priekšu, it kā sapņotu par vēl vairāk sasniegt. Vai arī sapņojot par Ma Ha.Teksts uz viņa plakāta skan: “Man, kurš ir labākais, man ir tikai viena vajadzība, un tas esi tu”, izceļot viņa mīlestību pret kādu, visticamāk, Ma Ha.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Imitation 이미테이션 (@imitationkbs)

Pārējie trīs plakāti ir no T-ara grupas Jiyeon sa La Ri Ma, ATEEZ Yunho kā Lee Yoo Jin un Denijs Ahn tas Ji Hak. La Ri Ma ir acīmredzami nežēlīgākā, kas darītu visu savu sapņu labā, savukārt Lee Yoo Jin spēlē otro puisi - to, kurš dara visu Ma Ha labā. Ji Hak ir Tea Party aģentūras izpilddirektors. To visu (viņu lomas, personību) var redzēt attiecīgajos plakātos.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Imitation 이미테이션 (@imitationkbs)

LASI ARĪ: Kima Vu Bina karjeras vēsture, tostarp visas viņa uzņemtās filmas un drāmas

Pieder Kdramstars.

Autore Annija Dī