Dienu pēc tam, kad Han Ye Seul savā sociālo tīklu kontā paziņoja, ka viņai jau ir draugs, un pat publicēja laimīgā puiša fotogrāfiju, tiek ziņots, ka aktrise filmēsies jaunā romantiskā drāmā. Pat ja abi notikumi nav saistīti viens ar otru, tas joprojām ir ļoti patīkami ņemt vērā. 2021. gads varētu būt aktrises “Lielās problēmas” gads.

Han Ye Seul filmēs 'Ardievu romantika'

Aktrise ir apstiprināta kā galvenā zvaigzne gaidāmajā drāmā 'Ardievu romantika'. Šis joprojām ir darba nosaukums, tāpēc joprojām var veikt izmaiņas.

14. maijā News1 ziņoja, ka aktrise izvēlēta lomai, ko pēc tam apstiprināja arī viņas aģentūra.Romantiskā drāma nav parasts mīlas stāsts. Tajā tiks attēlots psiholoģiskais karš, kas notiek starp vīrieti un sievieti, kuri kādreiz bija labākie draugi un pēkšņi atklāj, ka vēlas būt mīlētāji. Han Ye Seul spēlēs Džo Čan Hī — sievieti, kura nevēlas satikties un neinteresējas par laulībām, līdz pati iemīlēsies.

LASI ARĪ: “Vinčenzo” zvaigzne Džeona Jeo Bina savā jaunākajā zīmola reklāmā izskatās jauna un pārliecināta

Šo izrādi vadīs King Sang-Ho, kurš ir pazīstams ar dažādu veiksmīgu šovu veidošanu, piemēram, “Listen to My Heart” un “Money Game”. Viņš un Han Ye Seul ir pagājuši ilgu laiku atpakaļ, kopš abi kopā strādājuši filmā 'Pāris vai nepatikšanas'.

Han Ye Seul jau ir pazīstama aktrise, kas filmējusies dažādās drāmās. Tas nozīmē, ka viņas aktiermeistarība vairs nav nenoliedzama, saviem faniem kalpojot visdažādākajās lomās. viņas jaunākais nosaukums ir 'Lielā problēma'.

Han Ye Seul Instagram: aktrise atklāj jaunu draugu

Šķiet, tikai vakar, kad Han Ye Seul teica, ka viņa joprojām domā par savu bijušo draugu un ka cilvēks, kurš viņu ļoti ietekmēja, bija kāds, kuru viņa mīlēja pagātnē. Bet tas bija jau pagājušajā gadā.

Tajā pašā intervijā viņa pat aprakstīja ideālo vīrieti, ar kuru viņai dotu iespēju stāties attiecībās. Viņa teica, ka šis vīrietis būs kāds, kas viņu piesaista, labs cilvēks un kāds, kura dzīvesveids sakrīt ar viņu.

Viņa piebilda, ka negaidīs, kad ieradīsies viņas princis baltā zirgā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Han Ye-seul (@han_ye_seul_)

Ātri uz priekšu tagadnē, aktrise šokēja savus fanus, skaidri iepazīstinot ar savu draugu, izmantojot fotoattēlu. Puisis viņas sociālajos tīklos izskatījās ļoti aizrāvies ar viņu, muļķīgi smejoties kamerā.

Tā kā sekotāji viņu nevar atpazīt, var droši pieņemt, ka viņš ir ne-šovbiznesa puisis, kurš izturējis visus trīs kritērijus, ko nosaka kritēriji puisim, ar kuru viņa stāsies attiecībās. Fani, protams, priecājās par viņu, komentējot ierakstu ar saviem laba vēlējumiem.

Jauns šovs un jauns draugs aptuveni tajā pašā laikā noteikti padara viņu par laimīgāko meiteni šobrīd.

Lasi arī: 'Vinčenzo's' Jeon Yeo Bin, 'Kingdom's' Bae Doona un 'The Call's' Jeon Jong Seo ir nākamās paaudzes Netflix karalienes

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autore Annija Dī.