Han Ye Seul šokēja savus sekotājus 13. maijā, savos sociālajos tīklos tieši paziņojot, ka viņai tagad ir draugs. Toreiz viņa nesniedza sīkāku informāciju par puisi, izņemot šo etiķeti. Puisis gan izskatās dumjš, vienkārši priecīgs būt kopā ar aktrisi.

Hana Je Seula puiša īstā identitāte šokē fanus

Kamēr fani izlēja savus apsveikuma vārdus ieraksta komentāru sadaļā, daži nevar nepajautāt, kas ir šis puisis. Aktrise gan neatbildēja, tāpēc kādu laiku visi uzskatīja, ka viņš nav šovbiznesa puisis.

Izrādās, ka puisis nav. Patiesībā viņš ir kāds ar savu vārdu izklaides un aktiermākslas nozarē. Tomēr viņš nepiedalās televīzijas drāmās vai filmās. Tā vietā viņš ir teātra cilvēks.Saskaņā ar plašsaziņas līdzekļiem, kas varēja veikt nepieciešamo izpēti, zvaigznes jaunais draugs ir teātra aktieris un ļoti labi pazīstams šajā pasaules daļā.

Viņš ir Ryu Sung Jae, kurš, kā zināms, ir vadījis vairākus teātra iestudējumus, tostarp “Laimīgā romance”, “Degošajā tumsā” un citus.

Aktierim ir arī 31 gads, kas nozīmē, ka viņš ir aptuveni 10 gadus jaunāks par Hanu Je Seulu.

Han Ye Seul Instagram: aktrise atzīst milzīgo vecuma starpību starp viņiem

Daži fani bija dabiski pārsteigti par jaunumiem. Galu galā pati aktrise atgriezās savos sociālajos medijos 16. maijā pēc tam, kad tiešsaistē tika plaši apspriestas runas par viņu milzīgo vecuma starpību. Savā jaunākajā Instagram ierakstā viņa kopīgoja vēl vienu sava puiša fotoattēlu, šoreiz ar viņu uz rāmja blakus puisim.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Han Ye-seul (@han_ye_seul_)

Abi laimīgi skatījās kamerā un acīmredzot ir vienkārši apmierināti viens ar otru. Parakstā bija redzams, ka aktrise ir dzirdējusi par visām reakcijām uz vecuma starpību starp viņiem. Viņa atzīst vecuma atšķirības un sekoja tai mīlestības apliecinājumiem pret puisi, lai ikviens, kurš lasīs parakstu, skaidri un gaiši zinātu, ka viņu neapmulsina viņu vecuma atšķirība.

Ja kas cits, viņa ir vairāk lepna nekā kauns.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: Muzikāla drāma “Imitācija” debitē ar zemu skatītāju vērtējumu

Viņas parakstu korejiešu valodā var aptuveni tulkot: 'Liels paldies, ka apsveicāt un svētījāt mūsu mīlestību. Mans draugs ir 10 gadus jaunāks par mani, tāpēc es viņu saucu par kucēnu. Jauka, mīļa, jauka, un galvenais, es esmu tik laimīga būt kopā. Centīšos to skaisti izaudzēt. Paldies.'

Tā ir ļoti mīļa ziņa un parādīja, cik viņa pieņem puisi. Tas nav īsti pārsteidzoši, ja atceramies kādu agrāk aktrises sniegto interviju.

Vēl 2020. gadā viņa teica, ka viņas kritērijs puisim būtu kāds, pret kuru viņa ir izjutusi pievilcību, nevis ļauns cilvēks, un viņam ir tāds pats dzīvesveids kā viņai.

Pēc tam viņa teica, ka negaida, kad princis baltā zirgā ieradīsies viņu meklēt. Viņa teica, ka labprātāk pati atradīs princi, un viņa būs princese baltā zirgā. Ir skaidrs, ka viņai nav tradicionāls domāšanas veids attiecībās, tāpēc būt kopā ar kādu, kas ir 10 gadus jaunāks par viņu, nav problēma.

Labi viņai.

Daži fani ļoti atbalsta, rakstot, ka viņai vajadzētu būt laimīgai.

LASĪT VAIRĀK: T-ara's Park Ji-Yeon garantē, ka skriptu lasīšanas laikā uzstādīs augstu latiņu 'imitācijā' un aizkulisēs

Šis raksts pieder KDramastaram.

Autors Geca Wills