Hallyu karalienes, piemēram, Song Hye Kyo, Jun Ji Hyun, Son Ye Jin, Lee Young Ae, Jeon Do Yeon un citas, 2021. gadā gatavojas atgriezties mazajā ekrānā.

Interesanti, ka fani varētu redzēt, ka šie A sastāva dalībnieki valda skatītāju reitingā un rosinās sociālos medijus, jo vairākas tirdzniecības vietas iepriekš apstiprināja savu izskatu savos projektos.

Dziesma Hye Kyo

Dziesma Hye Kyo(Foto: Song Hye Kyo oficiālais Instagram)

Pēc savas 2018. gada K-drāmas “Satikšanās” ar Dienvidkorejas sirdsāķīti Pārku Bo Gumu 39 gadus vecā skaistule atgriezīsies kopā ar Jangu Ki Jongu filmā “Now, We’re Breaking Up”.Šīs ziņas tika apstiprinātas martā, un viņi pabeidza iestudējumu pirms filmas “Mans istabas biedrs ir Gumiho” zvaigznes uzņemšanas militārajā dienestā.

Filmas “Šobrīd mēs šķiramies” izlaišanas datums ir noteikts 12. novembrī, un tā būs jaunākā piektdienas–sestdienas nakts K-drama.

Neatkarīgi no ļoti gaidītās komandas ar 29 gadus veco aktieri, Song Hye Kyo spēlēs arī divās gaidāmajās drāmās.

Pirmā ir melodrāma 'The Glory', ko rakstījis filmas 'Saules pēcnācēji' scenārists Kims Euns Sūks, savukārt aktrise tiek baumota arī par galveno lomu mistiskā drāmā, kad viņa atkal tiekas ar filmas 'Saules pēcnācēji' režisoru Lī Eung Boku.

LASĪT VAIRĀK: Dziesmas Hye Kyo Instagram atjauninājums: Hallyu Star Overwhelmed by turpina atbalstīt viņas gaidāmo drāmu 'Now, We're Breaking Up'

Džūns Dži Hjuns

Džūns Dži Hjuns(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram)

Pēc satriecošās uzstāšanās Netflix seriālā 'Kingdom: Ashin of the North' Džuna Dži Hjuna atgriežas K-drāmā ar asa sižeta trilleru sēriju 'Cliffhanger'.

Vēl viens interesants elements gaidāmajā drāmā ir zvaigžņu sastāvs. Neskaitot Hallju karalieni, filmā Cliffhanger tiek uzņemta arī filmas Karaļvalsts zvaigzne Džo Dži Hūns kopā ar filmas “Ir labi, lai nebūtu labi” zvaigzni Oh Jung Se un veterānu aktieri Sung Dong Il.

Drāmā viņa stājas pretī Jiri kalna parka mežsargam Seo Ji Kangam, kurš ir eksperts navigācijā un nacionālajā parkā pazudušu personu izsekošanas jomā.

Dēls Ye Jin

Dēls Ye Jin(Foto: MS team Entertainment Instagram)

Vēl viena Hallyu karaliene, ko fani redzēs K-dramas, ir Son Ye Jin.

Pēc megahitāra seriāla 'Crash Landing on You' ar savu vadošo vīrieti, kurš kļuva par reālu draugu, 39 gadus vecā skaistule Hjuna Bina vadīs romantiskās drāmas 'Trīsdesmit deviņi' dalībniekus.

Son Ye Jin strādās kopā ar Kimu Dži Hjunu un filmas 'Slimnīcas atskaņošanas saraksta' zvaigzni Džeonu Mi Do.

Gaidāmajā JTBC drāmā 'Something in the Rain' zvaigzne iejutīsies veiksmīgā galvenā dermatologa Cha Mi Jo lomā, kurš vada slavenu klīniku Gangnamā. Neskatoties uz gandrīz ideālo dzīvi, viņa domā, ka kaut kā tomēr pietrūkst, kā arī tas, ka viņa ir uz 40 gadu vecuma sasniegšanas robežas.

Lī Jangs Ae

Lī Jangs Ei apstiprināts kā galvenās lomas atveidotājs jaunajā drāmā(Foto: Lee Young Ae oficiālais Instagram)
Lī Jangs Ae apstiprināts kā galvenās lomas atveidotājs jaunajā drāmā 'Koo Kyung'

2021. gada otrā puse ir pilna ar ļoti gaidītām drāmām, kuras faniem jāgaida ar nepacietību.

Lī Jangs Ei pievienojas Hallju karalienēm, kuras gatavojas atgriezties K-drāmā ar asa sižeta komēdiju seriālu “Brīnišķīgs skats”.

Gaidāmajā sērijā viņa atveidos Koo Kyung Yi lomu, apdrošināšanas izmeklētāju, kurš risina saaukstēšanās gadījumus neatkarīgi no tā, vai tas notiek ar āķi vai viltu.

Plānots, ka šī pirmizrāde notiks 22. oktobrī, un to varēs straumēt kanālā JTBC.

Jeon Do Yeon

Apstiprināts: Jeon Do Yeon un Ryu Jun Yeol pievienosies JTBC(Foto: Jeon Do Yeon oficiālais Instagram (doyeonnne))
Apstiprināts: Jeon Do Yeon un Ryu Jun Yeol pievienosies JTBC gaidāmajai drāmai “Cilvēka diskvalifikācija”

Viena no ietekmīgākajām aktrisēm Hallyu pasaulē ir Jeon Do Yeon.

Pēc tam, kad 2016. gada K-drāma “The Good Wife” ir radījusi lielu popularitāti, 48 gadus vecā A-sastāva dalībniece parādīsies drīzumā iznākušajā melodrāmā “Lost” pretī Rju Džonam Jūlam.

JTBC gatavojas gaidāmajai sērijai ar aizraujošu tīzeri, kas noteikti izraisīja fanu interesi.

Filmas “Lost” pirmizrāde notiks 4. septembrī, un tas tiks rādīts katru sestdienu un svētdienu.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI:Oficiālais plakāts “No Longer Human” Drops + ilustrē izmisumu un cerību starp Jeon Do Yeon un Ryu Jun Yeol

Šis raksts pieder KDramastaram.
Autors Geca Wills