Pēc tik ļoti gaidītās K-sitcom 'So Not Worth It' veiksmīgās iznākšanas GOT7 spēlētājs Youngjae saņēma daudz uzslavu par savām aktiermeistarībām.

24 gadus vecā K-pop zvaigzne, kuras īstais vārds ir Choi Young Jae, atveidoja Semu, korejiešu un austrāliešu studentu, kurš uzauga bagātā ģimenē.

Ir zināms, ka Netflix filmā “So Not Worth It” viņš ir jaunākais grupā un tiek uzskatīts par ballītes dzīvi.Interesanti, ka Sems tika raksturots arī kā cilvēks, kurš blefo no savas bērnišķīgās greizsirdības, it īpaši, kad viņa vietā kā praktikante iekļuva Minnija, kuru spēlēja (G)I-DLE Minnija.

Pateicoties viņa milzīgajai slavai mūzikas industrijā, Youngjae pirmo reizi parādās K-sitcom komēdijā pēc viņa 2013. gada melodrāmas filmas “3 Step Jump” un fantāzijas romantiskās drāmas “Dream Knight” 2015. gadā.

LASĪT VAIRĀK: Filma “Tik nav tā vērta” Lomās GOT7 filmas Youngjae, (G)I-DLE Minnija, Parka Se Vana un citas iepazīstina ar saviem varoņiem jautrajā klipā aiz ainas

GOT7 filma Youngjae tika slavēta par viņa nevainojamajām aktiermākslas prasmēm

24 gadus vecā slavenība pierāda, ka viņš ir vairāk nekā tikai KPop zvaigzne.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņu kopīgoja Ars (@333cyj333)

Atveidojot Semu, viņš piesaistīja skatītāju uzmanību, radot svaigu un dinamisku atmosfēru Netflix filmā “Tik nav tā vērts”.

Neskatoties uz to, ka viņš aktiermākslā ir iesācējs, viņa unikālais sniegums izklaidēja fanus ar reālistisku emociju izpausmes veidu.

Videoklipā K-sitcom režisors atklāja, ka ir pārsteigts par Youngjae un (G)I-DLE Minnijas uzstāšanos, piebilstot: 'Viņu aktierspēle bija ļoti dabiska, lai gan tā bija viņu pirmā reize.'

Turklāt PD Kwon Ik Joon arī uzslavēja GOT7 dalībnieku un dalījās, ka zināja, ka ir piemērots lomai, lasot scenāriju.

Tiesa, vairāki tiešsaistes lietotāji piebalsoja to pašu nostāju un pārsteidza viņa satriecošo vizuālo attēlu un Sema tēlu.

Tātad nav tā vērts(Foto: Twitter) (Foto: Twitter) (Foto: Twitter)

'Tik nav tā vērts' OST

Papildus tam, ka viņš parādījās kā viens no galvenajiem aktieriem, GOT7 spēlētājs Youngjae arī aizdeva savu balsi OST 'So Not Worth It'.

Tāda paša nosaukuma OST tika izlaists K-sitcom pirmizrādes laikā un uzreiz pēc debijas “So Not Worth It” iekļuva 39. vietā pasaules iTunes dziesmu topā.

GOT7's Youngjae tika pagodināts par dalību K-Sitcom 'Tā nav tā vērts'

Tā kā K-sitcom ir viņa pirmā nozīmīgā loma, 24 gadus vecais elks dalījās, ka ir ļoti pateicīgs par šo iespēju, piebilstot, ka ir gandarīts par iespēju reālajā dzīvē spēlēt kādu, kura personība atšķiras no viņa.

Turklāt viņš arī norādīja uz savu pieredzi, strādājot kopā ar citiem dalībniekiem, kurus viņš raksturoja kā 'ļoti labus cilvēkus'.

Turklāt viņš dalījās ar to, ka Sema attēlošana padarīja viņu “laimīgu un pateicīgu”, ka viņš varēja atklāt sev jaunu pusi.

Papildus GOT7 filmai Youngjae, filmas “Tik nav tā vērts” lomā ir Park Se Wan,Shin Hyun Seung, (G)I-DLE Minnija, Han Hyun Min, Joakim Sorensen, Carson Allen un Teris Brown.

Vai esat redzējis K-sitcom 'Tik nav tā vērts'? Izsaki savas domas par izrādi komentāros!

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI: 'Tik nav tā vērts' no jauna definē mūsdienu Dienvidkoreju + GOT7 Youngjae, (G)I-DLE Minnija tiek slavēta par viņu iespaidīgajām aktiermākslas prasmēm


Šis raksts pieder KDramastaram.

Autors Geca Wills