EXO's Sehun beidzot atgriezīsies mazajā ekrānā! Jā, jūs to izlasījāt pareizi. Viņš ir apstiprināts, ka pievienosies Song Hye Kyo un Jang Ki Yong gaidāmajā romantiskajā drāmā 'Now We're Breaking Up'.

EXO(Foto: EXO oficiālais Instagram konts)

EXO's Sehuns atzīmēs savu mazā ekrāna atgriešanos kā modes dizaineri

Saskaņā ar plašsaziņas līdzekļu ziņojumu 6. aprīlī, EXO dalībnieks Sehuns būs daļa no gaidāmās SBS drāmas 'Now, We Are Breaking Up'. Šī būs Sehuna drāmas atgriešanās pēc viņa asa sižeta noziegumu, uz tīmekļa filmām balstītā seriāla “Dokgo Rewind” 2018. gadā.

Tā patiešām ir laba ziņa visiem EXO-L un Xunqis, ņemot vērā, ka viņš ir bijis arī iepriekš apstiprināta dalībai filmā 'Pirati 2'.Ne tikai tas, bet arī fani priecājas par faktu, ka elku aktieris strādās ar dažiem ievērojamiem un ļoti cienījamiem aktieriem šajā nozarē, 'Saules pēcteču' aktrisi Song Hye Kyo un 'Born Again' zvaigzni Jang Ki. Yong.

LASI ARĪ:Song Hye Kyo, Jang Ki Yong, Choi Hee Seo un Kim Joo Heon pieņem aktieru piedāvājumu jaunai drāmai “Now, We Are Breaking Up”

EXO(Foto: EXO oficiālais Instagram konts)

Oh Sehun atveidos jaunā dizainera lomu modes uzņēmuma dizaina komandā. Viņš gatavojas strādāt ar Song Hye Kyo kā dizaina komandas vadītāju Ha Young Eun un ar Choi Hee Seo, ģenerāldirektoru Hwang Chi Sook.

Cita informācija par Sehun raksturu joprojām tiek slēpta.

Girl's Day Yura arī pievienosies filmas 'Now, We Are Breaking Up' dalībniekiem

Tikmēr Girl's Day Yura ir apstiprināta arī pievienošanās aktieru 'Now, We Are Breaking Up'. Viņa atveidos Hye Rin, skaistas un slavenas slavenības lomu, kura ir apņēmusies smagi strādāt, lai iegūtu milzīgus sekotājus. Viņa vienmēr cenšas visu iespējamo, lai saglabātu savu formu un strādātu profesionāli citu priekšā.

Hye Rin ir savas paaudzes jaunā modernā un iekārojamā ikona.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja YURA (@yura_936)

“Now, We Are Breaking Up” jau ir ieguvis lielu uzmanību. Tas irunikāla drāma, kas ļaus skatītājiem ieskatīties modes industrijas darbībā.Šī būs arī Song Hye Kyo pirmā drāma pēc “Encounter” 2019. gadā.

Sehuna fani nevar sagaidīt, kad varēs atkal redzēt viņu kā aktieri. Pēdējos gados viņš ir bijis aizņemts, dominējot mūzikas industrijā. Un tagad 26 gadus vecais reperis noteikti tiksies ar skatītājiem ar savu jauno drāmu. Turklāt modes dizainera loma viņam patiešām ir piemērota, ņemot vērā, ka viņš ir daudzu augstas klases zīmolu seja. Viņš faktiski ir globālais vēstnieks Dior un Ermenegildo Zegna XXX.

LASI ARĪ: Šīm nenovecojošajām korejiešu aktrisēm šogad apritēs 40 gadi

Vai esat sajūsmā, redzot aktiera Oh Sehun atgriešanos mazajā ekrānā? Pastāstiet mums komentāros!

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins