Ar savu satriecošo vizuālo attēlu un iespaidīgajām aktiermeistarībām Song Seung Heon nostiprināja savu vārdu kā vienu no pieprasītākajiem Hallju vadošajiem cilvēkiem.

Viņš apbūra Kdrama fandomu ar savu noslēpumaino izskatu un, protams, ar saviem ievērojamajiem seriāliem, piemēram, “Austrumi no Ēdenes”, “Rudens manā sirdī”, “Mana princese” un citiem.

Nesen viņš filmējās noziedzības mistēriju drāmā “Voice 4: Judgment Hour” un gatavojas atgriezties Kdrama piektajā sezonā.Ne tikai tas, ka nākamajā gadā viņš ir rezervēts un aizņemts, un viņam ir sagatavoti daudzi projekti.

Viņš apstiprināja dalību distopiskajā seriālā 'Piegādes bruņinieks' kopā ar Kimu Vu Binu un Esomu, un viņam tika piedāvāts spēlēt galveno lomu jaunajā filmā 'Hidden Face' kopā ar Džo Bo A.

Sava trakā grafika ietvaros godalgotā zvaigzne nodrošina, ka viņš dzīvo veselīgu dzīvesveidu un atliek laika dažiem treniņiem.

Song Seung Heon treniņu rutīna: Lūk, kā Kdrama zvaigzne paliek formā 45 gadu vecumā

Dziesma Seung Heon piegādes vadītājam(Foto: King Kong, Starship's Instagram) Dziesma Seung Heon

“Lielā šova” zvaigzne 2020. gadā viesojās MBC seriālā “Viens pats mājās” (“I Live Alone”) un rādīja ieskatu savā dzīvē Džedžu salā, kurš tajā laikā arī filmējās savā drāmā “Dinner Mate”.

Izrādē tika demonstrēts, kā aktieris sāk savu dienu, proti, veicot stiepšanos un skriešanu ar gleznainu skatu uz salu.

Viņš paskaidroja, ka, izlaižot rīta vingrošanu, viņa stāvoklis pasliktināsies, lai no tā izvairītos; viņš vismaz cenšas nedaudz vingrot, kad vien var, piebilstot: 'Pat mājās es cenšos nedaudz pavingrot.'

Papildus rīta treniņiem Song Seung Heon treniņu rutīnā ietilpst atspiešanās, kardio, svarcelšana un daudz kas cits.

Interesanti, ka viņš saka, ka viss nav saistīts ar treniņiem, un viņam izdevās padalīties ar triku, kas viņam palīdzēja pāriet uz veselīgu dzīvesveidu.

LASĪT VAIRĀK: Kims Vū Bins un Song Seung Heon, iespējams, filmēsies jaunā Netflix drāmā

Aktieris atklāja, ka smēķēšanas atmešana ir viena no 'labākajām lietām', kas viņa dzīvē noticis.

'Kad es skatos uz apkārtējiem cilvēkiem, ir acīmredzams, ka pastāv atšķirība starp cilvēkiem, kas smēķē, un cilvēkiem, kuri nesmēķē. Šķiet, ka tie, kas smēķē, noveco ātrāk,' viņš skaidroja, stāstot, ka pārtrauc smēķēšanu jau vairāk nekā 15 gadus.

Song Seung Heon diēta: no veselīgas maltītes līdz pašas kafijas malšanai

Dziesma Seung Heon(Foto: Song Seung Heon Instagram)

Dienvidkorejas siržu lauzējs garantēja proteīna kokteiļu brīnumus un papildināja to ar dārzeņiem.

Filmā “Es dzīvoju viens” saimniekiem ir dažādas reakcijas, kad viņš gatavo savu “īpašo maltīti”.

Aktieris ēda salātus, grauzdiņus un pievienoja tos kopā ar ceptu olu, bet Song Seung Heon diētas krēms bija viņa proteīna kokteiļi, kas nedaudz sajaukti ar dažādiem spēka veidiem, piemēram, brūnaļģēm, kāpostiem, noni, graudiem, brokoļiem un medu. pēc garšas.

'Ir grūti katru reizi vārīt un blanšēt sastāvdaļas,' viņš paskaidroja.

Turklāt viņš arī lepojās ar savām barista prasmēm, malojot savu pupiņu kafiju.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI: “Rudens manā sirdī” dalībnieku atjauninājums 2021. gadā: skatiet dziesmas Seung Heon, Song Hye Kyo, Won Bin un Han Chae Young jaunās K-drāmas un filmas

Šis raksts pieder KDramastaram
Geca Wills to rakstīja