Netflix filma “D.P.”, kurā galvenās lomas atveido Jungs Hae In un Goo Kyo Hwan, pievienojās to 2021. gada K-drāmu sarakstam, kuras saņēma lielu skatītāju ažiotāžu.Asa sižeta komēdiju seriāls iekļuva Netflix 10 populārāko televīzijas šovu sarakstā Taizemē un Vjetnamā, savukārt Dienvidkorejā tas ierindojās pirmajā vietā.

“D.P.”, kas apzīmē “Deserter Pursuit”, ir balstīts uz tāda paša nosaukuma tīmekļa filmu, kas seko stāstam par īpašu militāro vienību, kas meklē bēgļus, kuri pameta savus posteņus un aizbēga no militārpersonām.

D.P(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram)

Daži kritiķi saka, ka sešu daļu sērija kaut kādā veidā ir stāsts, kas ir tuvu realitātei, jo tas atklāj brutālo vardarbību un vardarbību Korejas militārajā divīzijā. Neskatoties uz strīdiem, Netflix paziņoja par to oficiālais Twitter konts ka asa sižeta komēdiju seriāls ir atjaunots.

Per Sports Chosun , 'D.P.' 2. sezona, režisors Han Džons Hī un autors Kims Bo Tongs atkal sadarbosies, lai radītu ļoti gaidīto turpinājumu.

D.P galvenais plakāts(Foto: Netflix Korea Instagram)

Tā kā skatītāji ar nepacietību gaida jaunus varoņus un stāstus, pēc 1. sezonas izrādīšanas rāda galvenās zvaigznes Jung Hae In, Goo Kyo Hwan un pārējie dalībnieki.

Jungs Hae In

Jung Hae In -D.P Teaser(Foto: Netflix Korea Instagram)

No šausminošā kapteiņa filmā “Prison Playbook” Jung Hae In ieņēma atturīga, taču prasmīga un spēcīgas gribas ierindnieka An Jun Ho lomu, kurš tika izvēlēts par vienu no militārās pārbēdzēju aizturēšanas komandas dalībniekiem, kura uzdevums bija medīt dezertierus. .

Virtuālās intervijas laikā, kā citēja News 1 Korea, aktieris dalījās, ka ir saņēmis daudz sirsnīgu ziņu no saviem militārajiem darbiniekiem un junioriem.

Nevar noliegt, ka Junga Heina loma filmā 'D.P' parādīja atšķirīgu viņa kā aktiera pusi; tomēr viņš pierādīja savu daudzpusību pēc unikālas ķīmijas parādīšanas ar BLACKPINK Jisoo filmā 'Sniegpulkstenīte'.

LASĪT VAIRĀK: Jung Hae In Instagram iepazīstina ar savu tikpat skaisto brāli

Pēc populārās melodrāmas aktieris gatavojas atgriezties uz mazā ekrāna ar zvaigžņotajām filmām “Koki mirst uz kājām” ar Oskara balvas ieguvēju Junu Džungu, Sonu Je Džinu un Kanu Ha Nelu.

Turklāt viņš tiks atkalapvienots ar filmas D.P līdzzvaigzni Go Kyung Pyo trillera noslēpumu seriālam “Savienoties” ar filmas “Karaliste” aktrisi Kimu Haju Džonu.

Goo Kyo Hwan

D.P(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram)

Pēc izcilās uzstāšanās Netflix seriālā Goo Kio Hvans ir nolemts kļūt par galveno TVN trillera pārdabiskās K-drāmas 'Monstrous' aktieri pretī 'Slimnīcu atskaņošanas saraksta' aktrisei Šinai Hjunai Binai.

No Junga Hae In vecākās lomas filmā 'D.P.' 39 gadus vecais aktieris kļūst par arheologu, kura mērķis ir būt lieciniekam pārdabiskām parādībām.

Plānots, ka pirmizrāde notiks 29. aprīlī, šis ir viņa turpinājuma projekts pēc Netflix sešu daļu sērijas.

Vēl viens 2022. gadā gaidāmais Goo Kyo Hean projekts ir viņa komanda ar Lī Dže Hūnu filmai “Bēgšana”.

Kims Suns Kjuns

(Foto: Netflix Korea)

Aktieris iejutās Goo Kyo Hwan pārāka lomu filmā 'D.P.'. kas palīdzēja viņiem izsekot dezertieriem, sniedzot viņiem papildu informāciju.

Pēc Netflix seriāla panākumiem Kima Sena Kjuna pašlaik spēlē vienu no galvenajām zvaigznēm seriālā “Grid” un, kā ziņots, pievienojas Džo Insunas filmas Kdrama “Moving” aktieriem.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI: “Hellbound”, “D.P” un citas īsas kdrāmas, kuras varat pabeigt vienā sēdē

Šis raksts pieder KDramastaram
Autors Geca Wills