Dienvidkorejas filmu industrija atgriežas pēc tam, kad tautu skāra pandēmija.

Zombiju žanra filmas nesen tika atsāktas, un tās pulcēja vairāki skatītāji, norādot, ka bizness lēnām atgriežas. Valdībai ieviešot stingrus veselības un drošības protokolus visiem, kinoteātros ieradās pārsteidzoši ievērojams kinoskatītāju skaits.

Kamēr korejiešu filmas, piemēram, “Vilciens uz Pusanu 2: pussala”, ASV ierodas šā gada augustā un tagad tiek rādītas Kanādā, viena no gada gaidītākajām filmām nonāks Dienvidkorejā.Disneja animācijas tiešraides filma “Mulan” uz lielā ekrāna nonāks šī gada septembrī. Filmas vietējais izplatītājs Walt Disney Co. Korea apstiprināja, ka gaidāmais vietējais izlaidums ir gatavs, lai gan organizators neapstiprināja konkrētu izlaišanas datumu.

Turklāt filma ir pieejama tikai Dienvidkorejas kinoteātros pēc tam, kad Volts Disnejs atcēla filmas 'Mulan' iznākšanu ASV un citās atsevišķās valstīs.

Šis solis tiek veikts pēc turpmākas uzņēmuma apsvēršanas, kamēr pandēmija joprojām apdraud cilvēku dzīvības, un tai var būt liela ietekme, kad atvēršanas laikā pulcējas pūļi. Viņi ir nolēmuši ievietot filmu uzņēmuma Disney Plus straumēšanas platformā.

'Mulan' šogad vairākas reizes ir atlikta, jo pastāv bažas par Covid-19. Šoreiz atšķirība ir tāda, ka Disney pakalpojumu platforma Dienvidkorejā vēl nav pieejama.

Minētās platformas abonenti maksās papildu summu par filmu, kas tiks rādīta 4. septembrī. Līdz ar to iznākšanas laiks kinoteātrī ir pārliecinoši labākais variants, īpaši filmas gaidīšanas cienītājiem.

Tiešraides versijā ir ķīniešu aktrise Liu Jifeja kā karavīrs Hua Mulans Ziemeļu un Dienvidu dinastijas periodā (386.–581. g. pēc Kristus). Starp citiem filmas aktieriem ir Donijs Jens, Džets Li, Džeisons Skots Lī un daudzi citi.

Skaties treileri šeit:

'Mulan' aizkulisēs: