12. augustā TVN ļoti gaidītais mistērijas spriedzes trillera drāmas seriāls 'Augsta klase' ar 'Parazītu' aktrisi Čo Jeo Džeonu galvenajās lomās, 'Kur zvaigznes zemē' aktrise Kima Ji Soo, 'Hotel King' aktrise Gong Hyun Joo, 'Saules ģimenes' aktrise. Park Se Jin un aktieris Ha Džons izlaida savu galveno plakātu.

Cho Yeo Jeong, Kim Ji Soo, Park Se Jin un citi bauda pēcpusdienas tēju augstā klasē

Filmas “Parazīti” zvaigzne Čo Jeo Džons pievienojas 2021. gada noslēpumaino spriedzes drāmas seriālam kā bijušais jurists Songs Jeo Uls, kurš ir notiesāts par sava nelaiķa vīra slepkavību.

(Foto: tvN)

Pēc jautājuma eksplozijas Song Yeo Ul (Cho Yeo Jeong) ir bijusi izstumtā starp mātēm elitārajā starptautiskajā skolā, kur var nokļūt tikai varenie.Nesen iznākušajā galvenajā plakātā Song Yeo Ul (Cho Yeo Jeong) nekavējoties izraisa ziņkāri, jo viņa un viņas dēls tika atdalīti no sajūsmināto māšu pūļa kā nelūgts viesis, kurš bez brīdinājuma ieradās pēcpusdienas tējas ballītē.

(Foto: tvN)

Viņas acīs acīmredzami redzams satraukums, ko viņa izjūt, turot dēlu sev cieši klāt. Tikmēr Denijs (kuru spēlē Ha Džons), hokejists, kurš nolēma mācīt starptautiskajā skolā, ar dziļu un ziņkārīgu skatienu skatās uz atraitni aiz laimīgajām un draudzīgajām mātēm.

GADĪJUMĀ, KAD JŪS TO palaidāt garām: JTBC īpašā drāma 'Lost' izdod jaunu emocionālu plakātu, kurā piedalās Džeons Do Yeons un Ryu Jun Yeol

Šķiet, ka pārējās mātes neiebilst pret viņas klātbūtni, jo viņas laimīgas dzer tēju, lepni smaidi sejās, skatoties uz savu Ivy League kazlēnu.

(Foto: tvN) (Foto: tvN)

Aktrise Kims Ji So spēlē turīgo un grandiozo Namu Dži Seonu, māti, kurai starptautiskajā skolā ir kontrole un vara pār sabiedrības viedokli. Park Se-jin uzņemas Hwang Na Yoon, vientuļās mātes lomu, kura strādā Song Yeo Ul (Cho Yeo Jeong). Viņu varoņi rosina zinātkāri, jo fani spriež, vai abi ir atraitnes sabiedrotie vai ienaidnieki.

(Foto: tvN)

No otras puses, aktrise Gong Hyun Joo iejutīsies bijušās aktrises Cha Do Yeong lomā, kurai ir tumšas vēlmes, savtīgums un alkatība.

JUMS VARĒTU PATĪK: Chae Jong Hyeop Net Worth 2021: cik bagāts ir “tomēr” sirdsāķis?

Kamēr mātes bauda karstu tēju un skolas tenkas, Song Yeo Ul (Cho Yeo Jeong) pastiprina spriedzi, jo viņas domas tika uzrakstītas uz plakāta, kas tulkojumā nozīmē: 'Mana vīra slepenā sieviete ir šeit'.

(Foto: tvN)

Līdz ar jaunā plakāta izpaušanu fanu zinātkāre un gaidas tikai pieauga. Paredzams, ka filmā 'Augsta klase' tiks attēlots unikāls un interesants stāsts un aktiermākslas sniegums no tās zvaigžņotajām komandām.

“Augstas klases” drāmas konspekts un sīkāka informācija

(Foto: tvN)

TVN jaunā drāma “Augstākā klase” ir noslēpumaina spriedzes drāma, kurā attēloti liekulīgi stāsti, meli un netīri noslēpumi, kas slēpjas aiz Dienvidkorejas sieviešu, kuras pieder pie 0,1 procenta sabiedrības, perfektās dzīves.

JUMS VARĒTU PATĪK: 4 jauneklīgas un atsvaidzinošas K-drāmas, kuras obligāti jānoskatās pirms mācību gada sākuma

Drāmas darbība norisinās greznā un elitārajā starptautiskajā skolā, kas atrodas salai līdzīgā paradīzē, kurp var nokļūt tikai bagātie un varenie.

Drāmā piedalās arī neatkarīgais aktieris Kims Jangs Dže, bērnu aktieris Parks So Yi un Seo Jeong Yeon.

Čojs Bjuns Gils, kurš kurēja visaugstāk novērtētās drāmas “East of Eden”, “Missing 9” un “Angry Mom”, kopā ar scenāristu Hjunu Jungu vadīja jauno drāmu.

TEVI VARĒTU INTERESĒT:Vēsturiskās drāmas princese Kima Jo Junga pārtop par Hong Chun Gi jaunā tituldrāmā

'Augstas klases' producē Studio Dragon un Production H un H World Pictures.

Jaunās tvN drāmas pirmizrāde paredzēta 6. septembrī pulksten 22:30. KST.

ICYMI, šeit ir 'Augstas klases' teaser:

Sekojiet KDramastars, lai uzzinātu vairāk par Kdrama, KMovie un slavenību jaunumiem!

Šis raksts pieder KDramastaram.

Raksta Elija Mully.