Jung Il Woo un SNSD Jurija pašreizējā sērija 'Bossam: Steal the Fate' ir oficiāli padarījusi MBN vēsturi!

'Bossam: Steal the Fate' uzstāda jaunu rekordu MBN vēsturē

Svinot savu 10. gadadienu, MBN uzsāka īpašu drāmas projektu 'Bossam: Steal the Fate'. Šajā vēsturiskajā seriālā spēlēja aktieris Jungs Il Woo, SNSD Jurijs un filmas “Laipni lūdzam Waikiki” zvaigzne Šīns Hjuns.

bossam nozagt likteni(Foto: MBC oficiālais Instagram)

Jaunākā sērija, kas tika rādīta 12. jūnijā, pašlaik notiekošā sērija, ieguva augstākos skatītāju reitingus, spēja pacelties uz jauniem augstumiem. Saskaņā ar slavenā uzņēmuma Nielsen Korea sniegto informāciju, 13. sērija ieguva vidējo vērtējumu 8,7 procenti visā valstī un 10 procentu maksimumu, padarot to par nakts visvairāk skatīto kabeļdrāmu.Bez skaitļiem, 'Bossam: Steal the Fate' uzstāda arī jaunu rekordu MBN vēsturē, jo tā veiksmīgi sasniedza augstākos skatītāju reitingus drāmas kategorijā. Vēsturiskajam seriālam bija atlikušas tikai septiņas epizodes, līdz aktieri atvadījās no nedēļas nogales pirmizrādes, taču MBN un skatītāji joprojām cer, ka tuvāko nedēļu laikā tiks pārspēti citi rekordi.

Jums varētu patikt arī:GOT7 Džinjūns izskatās izcili, pārtopot par izcilu tiesnesi gaidāmajā drāmā “The Devil Judge”

Paskatieties uz Junga Il Woo, SNSD Jurija un Šīna Hjuna So apburošo draudzību

Ikreiz, kad kamera pagriežas, šīs trīs galvenās filmas “Bossam: Steal the Fate” galvenās iezīmes ir iegremdētas to attiecīgajos varoņos. Viņi turpina profesionāli strādāt, lai nodrošinātu labu sniegumu.

bossam nozagt likteni(Foto: MBN oficiālais Instagram)

Bet cik labi viņi spēlē savas lomas kamerā, aktieri Jung Il Woo, Kwon Yuri un Shin Hyun Soo arī bija talantīgi, veicot dažādus Tiktok izaicinājumus. Daudzas reizes Jungs Il Woo savā personīgajā Instagram kontā kopīgoja ar “Tiktok” videoklipu sēriju, kas parāda smieklīgo un burvīgo draudzību, kas viņam ir ar līdziniekiem Kvonu Juri un Šinu Hjunu So.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja 정일우 JUNGILWOO 🇰🇷 (@jilwww)

Jums varētu patikt arī: Filmas 'Bossam: Steal the Fate' zvaigzne Jungs Il Woo atbalsta BTS dziesmu 'Sviests'

Daudzus interneta lietotājus iepriecināja un izklaidēja šo trīs korejiešu zvaigžņu jautrie videoklipi. Kad viņi ir pārtraukumā filmēšanas vidū vai ikreiz, kad viņi ir kopā, Jung Il Woo, Kwon Yuri un Shin Hyun Soo nekad nelaiž garām iespēju veikt jaunus video izaicinājumus.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja MBN drama oficiālais Instagram (@mbn_drama)

Neskaitot jaunus rekordus skatītāju reitingos, šie K-drama aktieri noteikti var dominēt tiešsaistes kopienā ar saviem unikālajiem un izklaidējošajiem deju soļiem.

Ja vēlaties redzēt vairāk viņu Tiktok video izaicinājuma, pārbaudiet Jung Il Woo Instagram kontu @jilwww !

Gadījumā, ja jūs to palaidāt garām: Gaidāmajā K-Drama “Hometown ChaChaCha” notiek pirmā scenārija lasīšanas sesija, kurā piedalās galvenās zvaigznes Shin Min Ah, Lee Sang Yi, Kim Seon Ho

Vai jūs skatāties 'Bossam: Steal the Fate'? Kā stāstam līdz šim? Neaizmirstiet komentāros dalīties ar mums savās domās!

Lai iegūtu vairāk K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumu un atjauninājumu, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.