Visās sociālo mediju platformās ir izplatījušās baumas, ka filmas “Hometown Cha-Cha-Cha” zvaigzne Kims Seons Ho ir nogādāts slimnīcā saistībā ar viņa “Aktiera K” problēmu. Lasiet tālāk, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Kims Seons Ho ievietots slimnīcā 'Aktiera K' problēmas dēļ?

25. oktobrī kūlas ugunsgrēkā izplatījās baumas, ka 'dzimtās pilsētas Ča-ča-ča' sirdsāķītis Kims Seon Ho ir ievietots slimnīcā.

Kims Seons Ho(Foto: Salt Entertainment Oficiālā Instagram) Kim Seon Ho

20. oktobrī aktieris izplatīja savu personīgo paziņojumu un atvainošanos bijušajai draudzenei ar sava leibla SALT Entertainment starpniecību.Tajā pašā dienā savu galīgo paziņojumu nāca klajā arī viņa bijusī draudzene, kura savu identitāti neatklāja, sakot, ka abi mīlējuši viens otru ar labām jūtām un viss bijis tikai 'pārpratums'.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ TO palaidāt garām: Filmas “Dzimtā pilsēta Ča-ča-ča” zvaigzne Kims Seons Ho atzīstas apsūdzībās “Aktieris K”, atvainojas bijušajai draudzenei

No otras puses, tika ziņots, ka reportieri un žurnālisti bija apmetušies slimnīcas uzgaidāmajā vestibilā ārpus aktiera istabas, cerot ieraudzīt Kimu Seonu Ho un, iespējams, uzdot viņam intervijas jautājumus.

Kims Seons Ho(Foto: Kim Seon Ho Instagram)
Kims Seons Ho

Sakarā ar to korejieši pauda nepatiku pret reportieriem par iebrukumu “Dzimtās pilsētas Ča-Ča-ča” aktiera privātajā dzīvē.

Kima Seona Ho karjera krītas pēc “piespiedu aborta” skandāla

Kims Seons Ho pamazām kļuva par Dienvidkorejas drāmu “Labo zēnu” pēc uzstāšanās populāros šovos “Welcome to Waikiki 2”, “Strongest Deliveryman” un “Start-Up”.

Kims Seons Ho(Foto: Salt Entertainment Oficiālā Instagram) Kim Seon Ho / Dzimtā pilsēta Cha-Cha-Cha

Savu izrāvienu lomu viņš saņēma šā gada sākumā un vadīja plaši iemīļoto romantisko drāmu “Hometown Cha-Cha-Cha” ar Shin Min Ah.

JUMS VARĒTU PATĪK ŠIS: Kima Seona Ho bijusī draudzene saņem ļoti gaidītu atvainošanos, saka, ka viss bijis tikai 'pārpratums'

Drāma saņēma kritiķu atzinību un pat ieņēma Netflix globālo topu virsotnes vairākās valstīs.

Taču uzreiz pēc drāmas noslēguma Kima Seona Ho personīgā dzīve uzsprāga kā bumba, kas ļoti ietekmēja viņa drāmu un, vēl ļaunāk, karjeru.

2 dienas un 1 nakts 4. sezona(Foto: Kim Seon Ho Instagram konts)

Tika izņemtas Kima Seona Ho galvenās akcijas Domino's Pizza Korea, Nau, 11 Street un citām. Viņa apstiprinājumi un reklāmas arī tika iestatītas kā privātas katrā sociālo mediju platformā.

Viņam bija arī paredzēts debitēt uz lielā ekrāna 2022. gadā, taču arī viņa gaidāmās filmas “Suņu dienas” un “Skumjie tropiskie” viņu izslēdza no dalībnieku loka.

2 dienas un 1 nakts 4. sezona cast(Foto: Kim Seon Ho Instagram konts)

Pats galvenais, Kims Seons Ho diemžēl tika izņemts no sava parastā realitātes šova ceturtās sezonas “2 dienas un 1 nakts”, kurā piedalās arī VIXX Ravi, Mūns Se Joons, Kims Čenmins, Jons Džons Hūns un Dins Dins.

LASI ARĪ: Kima Seona Ho bijusī draudzene uzsāk tiesiskas darbības pret nāves draudiem + Fotoesejas “Dzimtā pilsēta Cha-Cha-Cha” tiek atcelta

Varietē ir ieguvusi popularitāti visā pasaulē, īpaši aktiera pievienošanās laikā.

Varietē šova epizodē, kas tika rādīta 24. oktobrī, visas Kima Seona Ho pēdas iepriekš ierakstītajā šovā tika izdzēstas.

Sākuma logotipā, kur bija redzamas dalībnieku sejas, Kima Seona Ho seju nevarēja redzēt. Grupas kadros, kurus bija grūti rediģēt, bija redzamas retas un izplūdušas sejas, jo montāža izcēlās.

2 dienas un 1 nakts 4. sezona(Foto: Kim Seon Ho Instagram konts)
2 dienas un 1 nakts cast

Filmas “2 dienas un 1 nakts” producentu komanda smagi strādāja, lai nosegtu daļas, kurās redzama Kima Seona Ho, ar subtitriem, dalībnieku palielinātiem kadriem un jaukām emocijzīmēm.

No otras puses, Shin Min Ah un Kim Seon Ho 'Hometown Cha-Cha-Cha' ir pieejams tiešsaistes straumēšanai pakalpojumā Netflix.