Bērnu aktieri Kima Rūna un Mūns Vu Džins atdzīvināja filmas Moon Kang Tae (Kim Soo Hyun) un Ko Moon Young (Seo Ye Ji) jaunākajām versijām filmā “Ir labi, lai nebūtu labi”. Viņi atstāja spēcīgu iespaidu uz savu sniegumu.

K-drama sērijas jaunākajā epizodē tika parādīta Kima Soo Hjuna un Seo Je Ji dzīve kopā ar viņu ģimenēm. Tā nebija laimīga un labi nodzīvota dzīve, kā tas, ko viņi piedzīvoja sāpes no saviem vecākiem. Kangs Tae nespēj aizmirst, kā Mūns Jangs izglāba viņa dzīvību, kad viņš slīkst. Kopš tās dienas viņi savā sirdī iezīmēja vietu sejai, kas sniedz gaismu viņu vientuļajai bērnībai.Jaunais Kang Tae (Moon Woo Jin) izjuta milzīgu atbildību, ko viņa nelaiķa māte viņu noteica: rūpēties par savu brāli. Bija mazāk pieķeršanās, ko viņš saņēma no savas mātes, kas viņam radīja žēlumu un zemu pašcieņu.

Viņa brālis Sang Tae, kuram ir ASD jeb autisma spektra traucējumi, ir milzīgs Moon Young darbu cienītājs. Pieaugot, svarīga ir tikai drošība un rūpes, ko viņi sniedz Sang Tae. Viņam nav citas izvēles, lai viņu atbalstītu un sniegtu beznosacījumu mīlestību.

Moon Woo Jin spēlēja jaunāko Kang Tae

Valdzinošie bērnu aktieri Kima Rūna un Mūns Vū Džins(Foto: Twitter, Instagram)
Valdzinošie bērnu aktieri Kima Rūna un Mūns Vū Džins filmā “Ir labi, ka nav labi”

Viņu pārvalda T1 Entertainment kopā ar citiem bērnu aktieriem Džeonu Džinu Seo no filmas “Precēto pasaule” un Jungu Hajonu Džūnu, kurš spēlēja Lī Min Ho jaunāko versiju filmā “The King: Eternal Monarch”.

Mēness Woo Jinir pazīstams kā slavens bērnu aktieris Dienvidkorejā. Viņš spēlēja tādu populāru aktieru jaunākās versijas kā Parks Seo Džons (“Kas notiek ar sekretāru Kimu”), Ča Euns Vū (“Gangnam Beauty”) un Seo Kangs Džons (“Vērotājs”).

Viņa aktierspēle jaunās Kimas Soo Hjunas lomā filmā “Ir labi, lai nebūtu labi” ir sirdi plosoša. Savā vienkāršajā veidā un mazajos brīžos viņš piešķir pagātnes saikni ar tagadni.

Viņš ir arī balerīns, un piecu gadu laikā no debijas 2016. gadā līdz mūsdienām viņš ir piedalījies vairāk nekā 20 tēlos drāmās un filmās. Viņš parādīsies gaidāmajā filmas 'Train To Busan' turpinājumā 'Pussala'.

Kims Soo-In spēlēja jaunāku Ko Moon Young

Valdzinošie bērnu aktieri Kima Rūna un Mūns Vū Džins(Foto: Twitter, Instagram)
Valdzinošie bērnu aktieri Kima Rūna un Mūns Vū Džins filmā “Ir labi, ka nav labi”

Jaunībā viņa jau bija demonstrējusi 12 K-drāmas un vienu filmu. Soo-In lielais pārtraukums ir viņas loma Shin Ye Eun jaunākajai versijai filmā 'He Is Psychometric'. Viņa arī pievienojās filmas 'A Piece Of Your Mind' dalībniekiem.

Viņas sniegums un izteiksmīgās acis filmā “Ir labi, lai nebūtu labi” radīja savrupa un aukstasinīga bērna tēlu – vājprātīga un skumjas bērnības uzvedība atstāja spēcīgu iespaidu. Viņa saistīja emocijas no pagātnes ar tagadni.

Pieaugot, viņas māte noteica, ka viņas dzīve rit tikai pilī, ka ārpusē satikties ar jebkuru cilvēku ir aizliegts un neviens nav pelnījis būt daļa no viņas pasaules.