Ir apstiprināts, ka Ju Ji Hoon atkārtoti atveidos savu kroņprinča Lī Čanga lomu gaidāmajā papilddarbā ar nosaukumu 'Karaliste: kroņprincis'.

Paziņojums nāk pirms ļoti gaidītās īpašās sērijas 'Karaliste: Ziemeļu Ašins' pirmizrādes ar Džunu Džiju Hjunu galvenajā lomā.

'The Outlaws' PD strādās pie filmas 'Kingdom: The Crown Prince' kopā ar Ju Ji Hoon

Saskaņā ar Sports Chosun teikto, otro atdalīšanu vadīs PD Kang Yoon Sung, kura slaveno darbu vidū ir 2017. gada asa sižeta komēdijas filma 'The Outlaws'.Pēc paziņojuma režisors šobrīd atrodas pirmsstrādes stadijā un plāno sākt filmēšanu 2021. gada otrajā pusē.

Filma “Karaliste: kroņprincis” paredz, ka ar intriģējošu sižetu un valdzinošiem vizuālajiem materiāliem pastiprinās K-zombiju sindromu.

Karaliste 3(Foto: Netflix atjauninājumu Twitter konts)

Turklāt otrais blakusstāsts atšķetinās neizstāstītos stāstus no viņa pagātnes, tostarp par piedzimšanu kā ārlaulības bērnu.

Par laimi, pateicoties savām prasmēm un apņēmībai nodrošināt Joseonas karalisti, viņš ieguva cilvēku cieņu, lēnām kļūstot par spēcīgu monarhu.

LASĪT VAIRĀK: “Karalistes” zvaigznes Ju Ji Hoon testi ir negatīvi no COVID-19


Gaidāmā atzara filma, ko izstrādājis filmas “Karaliste” scenārists?

Šā mēneša sākumā izskanēja baumas, ka straumēšanas gigants gatavojas atteikties no vēl vienas darbības, kas koncentrēsies uz kroņprinča raksturu un viņa misiju aizsargāt cilvēkus no miesas ēdāja radījuma, ko izraisījis noslēpumains mēris.

Toreiz Netflix Korejas pārstāvis paskaidroja, ka 'nekas nav apstiprināts'.

Lai gan jaunajā atjauninājumā nav minēts scenārists, kurš rakstīs gaidāmo īpašo sēriju, tiek ziņots, ka rakstnieks veterāns Kims Euns Hī ir gatavs strādāt pie scenārija.

Atgādinām, ka viņa ir arī persona, kas aiz muguras iepriekšējās filmas “Karaliste” sezonā kopā ar PD Kimu Senu Hūnu.

'Karaliste: Ziemeļu Ašins' debija

Kamēr Ju Ji Hoon gatavojas megahitētā K-zombie 'Kingdom' otrajam blakusstāstam, šodien, 23. jūlijā, ir paredzēts debitēt pirmais blakusstāsts tikai pakalpojumā Netflix.

Tajā piedalās Hallju karaliene Jun Ji Hyun kopā ar Park Byung Eun, Kim Shi Ah, Koo Kyo Hwan un Kim Roe Ha.

Karaliste: Ziemeļu Ašins(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram)

Filmā “Kingdom: Ashin of the North” 39 gadus vecā A-lister atklās savu noslēpumaino Ašinas tēlu, kas tika atzinīgi novērtēts filmas “Karaliste 2” finālā.

Turklāt Park Byung Eun arī atkārtos savu lomu kā Karaliskās pavēlniecības nodaļas vadītājs Mins Či Roks, kurš strādāja plecu pie pleca ar kroņprinci Lī Čangu.

Tikmēr Kima Šia iejutās jaunā Ašina lomā, bet Kima Ro Ha spēlēja viņas tēvu Ta Habu.

Kū Kyo Hvans ir paredzēts kā filmas nelietis, jo viņš ir brutālais cilts vadonis Ai Da Gans.

No 'Princess Hours' līdz 'Cliffhanger'

Ju Ji Hoon(Foto: H& Entertainment Instagram)

K-zombiju seriāls “Karaliste” ir viens no Ju Ji Hoon ievērojamākajiem projektiem kopš viņa debijas aktiermākslā.

Interesanti, ka viņa pretenzija uz slavu ir Lī Šīna loma 2006. gada hitā K-drāmā “Princess Hours” kopā ar Yoon Eun Hye.

Neatkarīgi no filmas 'Karaliste: kroņprincis' viņš atkal tiksies ar Džunu Džju Hjunu savā gaidāmajā K-drāmā 'Cliffhanger'.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI: [APSTIPRINĀTS] Ju Ji Hoon, Han So Hee strādās kopā jaunajā filmā 'Gentleman'Šis raksts pieder KDramastaram.

Autors Geca Wills