Ailes! Song Joong Ki ir īpašs pārsteigums jums visiem!

Korejiešu superzvaigzne Song Joong Ki, kas mums radīja Vincenzo sindromu, 7. maijā rīkos savu tiešsaistes fanu tikšanos, un lūk, kā jūs varat pievienoties jautrībai!

Mūsu iecienītākais mafijas konsīlijs beidzot tiksies ar saviem faniem šī gada maijā!

Song Joong Ki, spēlējot galveno lomu tumšā varoņa vārdā Vincenzo Kasano vienā no mūsdienu ietekmīgākajām korejiešu drāmām “Vinčenco”, Song Joong Ki atkal iekaroja daudzu sirdis.Viņš sagaidīja gadu ar lielu sparu, un daudzi projekti joprojām ir viņa ceļā. Bet mums tas patīk vai nē, viņa pirmā drāma 2021. gadā jau pēc dažām dienām beigsies.

Vincenzo Still, 12. sērija(Foto: tvN oficiālais Instagram)

30. aprīlī Song Joong Ki mājas aģentūra HisSTORY Entertainment savā oficiālajā Instagram kontā dalījās ar priecīgajām ziņām.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja HiSTORY 하이스토리 (@historydnc)

Saskaņā ar uzņēmuma informāciju, Song Joong Ki plānoja sveikt savus fanus, veicot YouTube tiešraidi, lai satiktu gan vietējos, gan starptautiskos fanus. Fenomenālā korejiešu zvaigzne vēlējās rīkot fanu tikšanos, lai atmaksātu savai mīļotajai Ailesai par viņu milzīgo atbalstu. Lai arī tas ir neliels pasākums, 'Space Sweepers' aktieris ir ļoti apņēmies to darīt.

Jūs visi varat pievienoties tiešsaistes fanu sanāksmei, vienkārši apmeklējot HiStory D&C oficiālais YouTube kanālu 7. maijā pulksten 20:00 (KST) un ar prieku gaidiet, kad sāksies tiešraide. Šī ir jūsu iespēja beidzot redzēt vienmēr izskatīgo Song Joong Ki!

Pierādījums, kāpēc Song Joong Ki lieliski atbilst Vincenzo Cassano lomai(Foto: tvN oficiālais Instagram)

Lai iegūtu jaunāko atjauninājumu viņa gaidāmajai fanu tikšanās tiešsaistē, varat arī apmeklēt oficiālo Instagram lapu VĒSTURES D&C šeit!

Song Joong Ki arī minēja, ka viņam ir žēl un žēl, ka pandēmijas dēļ nevarēja redzēt savus fanus tieši. Viņš arī izteica vēlmi radīt jaunas atmiņas ar Ailesu un citiem jauniem faniem no visas pasaules, sazinoties ar viņiem tiešsaistē.

Dziesma Joong Ki - Vincenzo(Foto: tvN oficiālais Instagram)

Pēc drāmas “Vinčenco” 35 gadus vecais aktieris vēlējās jautri pavadīt laiku kopā ar faniem. Tikmēr pirms aizraujošās fanu tikšanās izbaudīsim pēdējās divas epizodes no vienmēr izklaidējošās drāmas “Vinčenco”.

Gadījumā, ja jūs to palaidāt garām: Šeit ir neliels ieskats par to, ko sagaidīt no 'Vinčenzo' fināla + aktieru jautrās mijiedarbības jaunā aizkulišu videoklipā

Vincenco Cassano un Jang Joon Woo pēdējā kauja

Skatītāji visi gaida, kā stāsts beigsies. Cerības sāk rasties no aktieriem un iestudējuma 'Vinčenzo'.

Nesen tvN izlaida jaunus intriģējošus kadrus, kuros redzama Vincenco Cassano un Babel Group izpilddirektora Jang Joon Woo (Ok Taecyeon) konfrontācija. Mafijas konsiliere ir gatava vēlreiz nospiest sprūdu, lai vēl pēdējo reizi sodītu ļauno. Vai tas būtu Jang Joon Woo dzīves beigas? Vai Hons Ča Jangs un Vincenzo beidzot pateiks viens otram savas patiesās jūtas? Uz visiem šiem jautājumiem atbildes tiks sniegtas gaidāmajās Vincenzo fināla sērijās.

Dziesma Joong Ki(Foto: tvN oficiālais Instagram) (Foto: tvN oficiālais Instagram)

Varat arī lasīt: “Vinčenzo” aktieris Songs Džongs un līdzzvaigznes viesosies seriālā “The Game Caterers”

Vai vēlaties dalīties savā dienā ar Song Joong Ki 7. maijā? Neaizmirstiet komentāros dalīties ar mums savās domās!

Lai uzzinātu vairāk par K-Drama, K-Movie un slavenību jaunumiem un atjauninājumiem, turiet savas cilnes atvērtas šeit, vietnē Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley pieder šis raksts.

Autors Shai Collins.