Pēc otrā plāna varoņa iegūšanas filmā “Saules pēcnācēji” 2021. gada otrajā pusē Ahn Bo Hyun katapultējas uz zvaigzni kopā ar Kdramu.

33 gadus vecais vīrietis kļūst par vienu no vadošajiem Hallyu pasaules vīriešiem ar savu pašreizējo seriālu 'Yumi's Cells' ar Kimu Go Eunu un Netflix sēriju 'My Name' kopā ar Han So Hee un Park Hee Soon. .

(Foto: tvN) Ahn Bo Hyun(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram)

Ar daudziem apstiprinājumiem un garu gaidāmo projektu sarakstu, iepazīsimies ar vairāk par Ahn Bo Hyun, sākot ar viņa tīro vērtību.Ahn Bo Hyun neto vērtība 2021. gadā

Ahn Bo Hyun(Foto: Ahn Bo Hyun Instagram)

Ar savu 6'1 garumu šis Dienvidkorejas jauneklis sāka savu skrejceļa modeļa karjeru 2007. gadā, bet 2014. gadā viņam izdevās izmēģināt veiksmi kā aktieris.

Viņš pirmo reizi parādījās trillera drāmā 'Zelta krusts', kam sekoja 'Divas mātes', 'Mana slepenā viesnīca' un 'Visdārgākā lēdija'.

Tomēr tas bija megahits Kdrama 'Itaewon Class' ar Park Seo Joon galvenajā lomā, kur viņš izpelnījās uzmanības centrā, kas atvēra durvis šajā nozarē.

Drāmā viņš spēlēja Jang Geun Won ļaundari, viņa ģimenes uzņēmuma pēcteci.

Tagad, gandrīz septiņus gadus kā aktieris, var droši teikt, ka filmas 'Hiya' zvaigzne ar savu aktiera karjeru un apstiprinājumiem ir nopelnījusi miljonus.

Tātad, cik bagāts ir Dienvidkorejas sirdsāķis?

Saskaņā ar vietni allfamousbirthday.com Ahn Bo Hyun tīrā vērtība 2021. gadā tiek lēsta no 1 līdz 1,5 miljoniem ASV dolāru, un viņa bagātības lielāko daļu veido veiksmīgs televīzijas aktieris.

Interesanti, ka, pamatojoties uz savu Instagram, aktieris šobrīd ir veselības un skaistumkopšanas produktu Papa Recipe, Almond Breeze un sporta zīmola Trek zīmola vēstnieks.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI:'Yumi's Cells' joprojām pārveido Ahn Bo Hyun kā garmatainu spēles izstrādātāju Goo Woong

Kur Ahn Bo Hyun tērē savus miljonus?

(Foto: Ahn Bo Hyun oficiālais Instagram)

Vienā epizodē no MBC 'Es dzīvoju viens'. ,” viņš dalījās, ka iegādājās “jeonse” īres dzīvokli ar finanšu iestādes starpniecību.

Viņš noteikti zināja, kur tērēt savu grūti nopelnīto naudu, jo atklāja, ka tas ir viņa pirmais dzīvoklis.

Lai ietaupītu naudu, viņš minēja, ka viņš un daži viņa draugi no Pusanas pārveidoja māju, jo šī teritorija bija nedaudz vecmodīga.

'Tā kā mani draugi palīdzēja, tas nemaksāja dārgi, jo esmu tāds, kas pats dara darbu,' viņš sacīja, piebilstot, ka viņš vienkārši samaksājis par viņu pakalpojumu, cienājot viņus ar pārtiku.

Ieskatoties savā jaunajā mājā, aktieris pārsteidza saimnieku ar masveida pārveidošanu viņa mājā.

Interesanti, ka viņš un viņa draugi pavadīja trīs dienas un divas naktis, uzstādot tapetes, paneļus un atjauninot apgaismojumu.

Neatkarīgi no savām drāmām Ahn Bo Hyun ir paredzēts parādīties gaidāmajā seriālā “Militārais prokurors Do Bae Man” kopā ar Jo Bo Ah, kura pirmizrāde paredzēta 2022. gadā.

Tajā pašā gadā uz tīmekļa filmām balstīta seriāla “Yumi's Cells” otrā sezona tiks izdota, un aktieris atveidos Goo Woong lomu.

LASĪT VAIRĀK:'Yumi's Cells' 11. sērija: Ahn Bo Hyun saņem jaukāko dzimšanas dienas dāvanu no Kim Go Eun

Šis raksts pieder KDramastaram

Autors Geca Wills