Ahn Bo Hyun dalās savās godīgās pārdomās par savu lomu un nepārtrauktajiem panākumiem Netflix seriālā “My Name” ar savām līdzzvaigznēm Hanu So Hee un Park Hee Soon.

Astoņu sēriju asa sižeta sērija rada viļņus ne tikai Dienvidkorejā, bet arī starptautiskā mērogā, jo K-drama 24. oktobrī ieņēma piekto vietu Netflix 10 populārākajās televīzijas pārraidēs visā pasaulē, kā citē iflixpatrol.com.

'Mans vārds' seko stāstam par galveno varoni Yoon Ji Woo, kuru atveido filmas 'Tomēr' aktrise, un viņas centieniem atriebt sava tēva brutālo nāvi.Šeit viņa satiek Korejas lielākā narkotiku sindikāta priekšnieku Choi Moo Jin (Park Hee Soon) ar domu palīdzēt viņam atrast vainīgo viņas tēva nāvē.

Kā daļa no slepenības viņai tika piešķirta jauna identitāte, un tagad viņu sauc par Oh Hye Jin. Viens no viņas uzdevumiem ir iefiltrēties policijā, kur viņa strādā kopā ar policijas detektīvu Džeonu Pilu Do.

Ar to 33 gadus vecā uzlecošā zvaigzne izteica pateicību faniem, kuri izrādīja atbalstu dziesmai 'Mans vārds'.

Ahn Bo Hyun par pasaules mēroga sasniegumiem 'Mans vārds'

Mans vārds(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram) Netflix My Name cast

Savas intervijas laikā aktieris saka, ka ir pateicīgs, ka daudziem skatītājiem tas patika, un tajā pašā laikā interesē viņu domas par seriālu.

Zvaigzne 'Yumi's Cells' uzzināja par Kdramas stāvokli, izmantojot tiešsaistes ziņu, un nespēja noticēt, ka tā ieņem trešo vietu pasaulē, piebilstot: 'Tas ir pārsteidzoši, ka tik daudzi cilvēki saka, ka ir redzējuši to tiešsaistē.'

LASĪT VAIRĀK: KDramas “Squid Game”, “My Name” un “Hometown Cha-Cha-Cha” dominē Netflix 10 populārākajās TV pārraidēs visā pasaulē

Ahn Bo Hyun atzīst, ka Džeona Pila loma ir viņa sapņu loma

Ahn Bo Hyun(Foto: Netflix Korea) Ahn Bo Hyun

Intervijas turpinājumā Dienvidkorejas sirdsāķis stāstīja par saviem plāniem šovbiznesā un pārdomām pēc savas 'sapņu lomas'.

Aktieris stāsta, ka nekad nav filmējies noir projektā, taču tieši žanrs izraisīja viņa interesi.

Turklāt viņš arī atzina, ka detektīvvaroņa atveidošana ir tāda loma, kādu viņš gribēja, un bija pateicīgs filmai 'Mans vārds' par viņa vēlmes piepildījumu.

'Man tas vienmēr ir paticis, un es arī gribēju spēlēt tādu lomu, bet es domāju, ka šī vēlme piepildījās filmā 'Mans vārds'.

Ahn Bo Hyun par viņa 'Mans vārds' līdzzvaigzne Han So Hee

Mans vārds(Foto: Netflix Korea) Han So Hee My Name

Savā iepriekšējā intervijā Han So Hee aprakstīja savu tuvību ar Ahn Bo Hyun kā kādu viņai kā vecāko brāli.

Tas pats attiecas uz 'Itaewon Class' zvaigzni, kas mācīja 'Precēto pasaules' aktrisi kā savu jaunāko māsu vai vairāk kā māsīcu.

Uz jautājumu par tveicīgās gultas ainu ar 26 gadus veco skaistuli, Ahn Bo Hyun paskaidroja, ka tas bija izšķirošs brīdis Yoon Ji Woo un Jeon Pil Do.

Viņš arī pastāstīja, ka tas bija varoņu veids, kā mierināt viens otru, ņemot vērā, ka viņi abi piedzīvoja mīļotā zaudēšanu.

Neatkarīgi no Han So Hee aktieris arī uzslavēja savu vecāko Parku Hee Soon un raksturoja viņu kā 'Mans vārds' seksīgāko aktieri.

Mans vārds(Foto: Netflix Korea Oficiālā Instagram) Park Hee Soon My Name

Viņš norādīja, ka zvaigzne 'Skaistā pasaule' izstaro vēsumu un tajā pašā laikā jutekliskumu, ko skatītāji noteikti bija liecinieki drāmā.

“Mans vārds” ir astoņu sēriju trilleris Kdrama, kas pieejams tikai pakalpojumā Netflix.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ IZLAIDĪSI: Filmas “Mans vārds” režisors ir godīgs par ļoti gaidīto 2. sezonu + uzslavē Han So Hee centību spēlēt Yoon Ji Woo

Šis raksts pieder KDramastaram

Autors Geca Wills