Divus mēnešus pēc tam, kad viņš ir atvadījies no skatītājiem ar savu seriālu “The Red Sleeve Cuff”, Lī Džunju ir atgriezies, jo viņš ir izvēlēts kļūt par Kakao Entertainment pirmo modeli gaidāmajam Super Webtoon projektam.

Lī Junho ir “Super Webtoon Project” jaunā seja

Uzņēmums Kakao Entertainment vadīja tīmekļfilmu attēlveidošanas tendenci Dienvidkorejā ar “Super Webtoon Project” 2020. gadā. Šogad uzņēmums izstrādās jaunu projektu ar mērķi orientēties uz vietējiem un ārvalstu tirgiem.

14:00 jūnijā(Foto: Esquire Korea)

Jo īpaši aktieris un 2PM dalībnieks Lī Džunju nesen palielināja savu zvaigzni ar savu atgriešanos drāmā 'The Red Sleeve Cuff', kas noslēdzās janvārī. Tagad viņš tiek iepazīstināts kā pirmais, kurš reklamē super tīmekļa filmas projektu.

Tas sākās ar saukli par attēlveidošanas IP atklāšanu visos virzienos. Tas veicināja tīmekļa filmēšanas tendences ar praktiskumu un popularitāti, piemēram, “Itaewon Class”, “Space Sweepers” un citiem.

(Foto: JTBC)

Katrs projekts tiek uzskatīts par piemēru, kas apliecina IP (interneta protokola) otrā radošā projekta iespējamību, veidojot sinerģiju, apvienojot skatītāju un tīmekļa filmu lietotāju video.

Lee Junho sadarbosies ar Kakao Entertainment

Kakao Entertainment pirmais sastāvs martā ir Kakao Peidžas jaunais darbs 'Sirēna', kas sākotnēji satika lasītājus ar nosaukumu 'Kļuva nelietis un līgumģimene'. Tā stāsta par sirsnīgu romānu, kas notiek, kad Ārija apprecas ar princi Valentīnu, kurš pārdeva savu dvēseli velnam.

14:00 Lī jūn(Foto: 14:00 oficiālais Instagram)

Tas ir viens no populārākajiem darbiem ar aptuveni 50 miljoniem skatījumu, tostarp tīmekļa romāniem un tīmekļa filmām, īpaši izmantojot Kakao Entertainment Noble Comics System, kas pirmo reizi tika izdota 2021. gada 26. decembrī.

Sirēna ir Lī Džunju pirmais super Webtoon varonis

Turklāt Lī Junho būs 2022. gada Super Webtoon projekta pirmais varonis.

Sākot ar 21. martu, fani un skatītāji jau var pārliecināties par elka-aktiera pārvērtībām 'Sirēnas' reklāmā. Ir teikts, ka tas tiks izlaists pa nodaļai, izmantojot lietotni Kakao Page un oficiālos sociālo mediju kontus.

JUMS VARĒTU PATĪK: Korejiešu reportieris atklāj 14:00 Lī Džunju popularitātes noslēpumu

Lī Džūns(Foto: Lee Junho Instagram)

Šī ir Lī Junho pirmā sadarbība ar Kakao Entertainment tīmekļa filmas projektā. Šī gada koncepcijai tas būs pilns ar gludu gotikas skici. Projekts balstās uz dziļu mītisku iztēli un augsti strukturētu stāstījumu. Paredzams, ka tam būs arī liela globāla panākuma iespēja.

Turklāt, sākot ar aprīli, fani beidzot var redzēt Kakao Entertainment tīmekļa filmu projektu 2022. gadam.

GADĪJUMĀ, GADĪJUMĀ TO palaidāt garām: Lī Džunju, Lī Se Jangs un Kang Hoon savā pirmajā virtuālajā fanu tikšanās reizē piesaista 30 000 fanu

Kādas ir jūsu domas par Lee Junho gaidāmo sadarbību ar Kakao Entertainment? Dalieties savos komentāros ar mums!

Apmeklējiet vietni KDramastars, lai iegūtu vairāk korejiešu drāmu, filmu un slavenību atjauninājumu.

Šo rakstīja Šajs Kolinss. Šis raksts pieder KDramastaram.